چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۵:۴۵
آخرین اخبار
4 آذر 1394 ، ساعت 22:29 1,516 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6908
فرمانده انتظامی لاهیجان خبر داد

دستگیری قاچاقچی عتیقه در لاهیجان

محمود قاسمی بعدازظهر امروز در نشست انتظامی این شهرستان چگونگی دستگیری قاچاقچی عتیقه در لاهیجان را تشریح کرد.

به گزارش جلال شرق ، وی با بیان اینکه دستگیری فرد مذکور به دنبال گزارش‌های مردمی صورت گرفته است، گفت: این گزارش‌ها حاکی از فعالیت فردی در زمینه خرید و فروش عتیقه بود.

فرمانده انتظامی لاهیجان با اشاره به اینکه رسیدگی به موضوع مذکور در دستور کار پلیس قرار گرفته است، افزود: پلیس تحقیقات خود را در زمینه فعالیت قاچاقچی عتیقه آغاز کرد و متوجه اقدام به خرید و فروش عتیقه شد.

وی متهم را ۵۰ ساله خواند و گفت: ماموران در بازرسی از منزل مسکونی این فرد یک قبضه کلت کمری و یک عدد جیب خشاب برزنتی به همراه ۱۰ قلم شیء عتیقه که به طرز ماهرانه‌ای در کابینت آشپزخانه جاسازی شده بود، کشف و ضبط کردند.

قاسمی با اشاره به اینکه کارشناسان میراث فرهنگی لاهیجان قدمت اشیای کشف شده را چهار هزار سال عنوان کردند، یادآور شد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده برای بررسی بیشتر به پلیس آگاهی تحویل داده شد.

وی با اعلام شماره ۱۱۰ پلیس از مردم لاهیجان خواست: در برخورد و شناسایی مجرمان به‌ ویژه کشف کالای قاچاق با پلیس همکاری کنند.

فرمانده انتظامی لاهیجان خاطرنشان کرد: از شهروندان لاهیجانی می‌خواهیم هرگونه موارد مشکوک را به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت برابر قانون با متخلفان برخورد شود.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است