چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۲:۴۸
آخرین اخبار
4 اسفند 1394 ، ساعت 13:28 1,886 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11052
فرماندار آستانه اشرفیه در نشست با دهیاران بخش مرکزی:

دهیاران حلقه واسطه بین فرمانداری و روستاها هستند .

فرماندار آستانه اشرفیه پیش از ظهر امروز در نشست با دهیاران بخش مرکزی گفت : دهیاران حلقه واسطه بین فرمانداری و روستاها هستند .
به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری با بیان اینکه نظام های مبتنی بر حمایت مردمی دستاوردهای خوبی هم خواهند داشت اظهار کرد:اگر در مذاکرات هسته ای ملت ایران از مسئولین و دولت حمایت نمی کردند مسلما دستاوردهای خوبی به دست نمی آوردیم.
وی به نقش تاثیر گذار دهیاران جهت حضور پرشور مردم در انتخابات ۷ اسفند اشاره کرد و افزود: ثمره انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی و بهره مندی از آن نصیب روستا ، شهر و کشورمان خواهد شد .
وی با بیان اینکه در فردای انتخابات برای این که بتوانیم به عمران و آبادانی روستای خود برسیم کار بسیار بزرگی را در پیش داریم یادآور شد : فردای انتخابات هر کس که نماینده منتخب مردم شد از منتخب مردم به نحو احسن برای پیشرفت شهر و روستا استفاده خواهیم کرد.
رئیس انتخابات شهرستان آستانه اشرفیه تاکید کرد : فضایی را به وجود بیاوریم که با حضور پرشور مردم ، حق هیچ کاندیدایی پایمال نشود و بعد از انتخابات نیز با نماینده مردم برای توسعه و حل مشکلات برنامه ریزی کنیم.
در ادامه این نشست بخشدار مرکزی آستانه اشرفیه گفت: مهمترین وظیفه دهیاران پشتیبانی از بهتر برگزار کردن انتخابات در روز جمعه می باشد و هرکاری که به عنوان خدمت به عوامل اجرایی و مردم از طرف شما ارائه می شود نشانه مهمان نوازی و حمایت شما از انقلاب است .

photo_2016-02-23_13-19-36
محمد حسن خواه افزود : دهیاران نمایندگان بخشداری در روستاها هستند اما می توانند در شعبه های اخذ آرا حضور یابند ولی به عنوان عضو شعبه امسال انتخاب نشدند.
وی از دهیاران در خواست کرد که از هرگونه حفاری و کنده کاری تا دهم اسفند ماه در روستا ها خودداری کنند تا مشکلاتی برای برگزاری انتخابات سالم و تردد بوجود نیاید.
حسن خواه با بیان اینکه روز ۷ اسفند روز بزرگی است خاطر نشان کرد : استکبار جهانی به این انتخابات چشم دوخته است تا و امیدواریم که با انتخاب فرد اصلح و حضور گسترده مردم تمام نقشه های آنان را خنثی کنیم.
بخشدار مرکری آستانه اشرفیه همچنین با توجه به نزدیک شدن به فصل زراعی و تمیز کردن حاشیه رودخانه ها و نهایت همکاری را با آبیاری منطقه داشته باشند .
در پایان دهیاران منطقه مشکلات و چالش های مناطق روستایی خود را بیان کردند.

photo_2016-02-23_13-19-16 photo_2016-02-23_13-19-20 photo_2016-02-23_13-19-28 photo_2016-02-23_13-19-32

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است