چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۸:۳۲
آخرین اخبار
23 شهریور 1394 ، ساعت 16:20 1,002 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :2613

دومین دوره المپیادهای ورزشی درون مدرسه در سال تحصیلی جدید برگزار می شود.

کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش آستانه اشرفیه اعلام کرد: دومین دوره المپیادهای ورزشی درون مدرسه در سال تحصیلی جدید برگزار می شود.
علی شریفی در گفتگو با جلال شرق بابیان این مطلب گفت: با توجه به تجربیات سال گذشته تلاش داریم با بالا بردن سطح کیفی مسابقات و شناسایی نیروهای مستعد در رشته‌های ورزشی مختلف و در قالب تیم های شهرستانی در مسابقات استانی و به‌تبع آن در کشور شرکت کنیم.
وی افزود: سال گذشته در مسابقات المپیاد درون مدرسه‌ای دانش آموزان منتخب را به مسابقات فوتسال، والیبال، دو صحرانوردی، تنیس رو میز، شطرنج و ورزش‌های رزمی به مسابقات استانی و کشوری اعزام کردیم که برای این شهرستان موفقیت‌هایی را کسب کردند.

المپیاد درون مدرسه ای
کارشناس تربیت‌بدنی و سلامت آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه با اشاره به تمهیدات انجام‌شده برای علاقه‌مندان دانش‌آموزی به ورزش شنا اظهار داشت: طی توافق و جلساتی که با مدیر استخر شنای الغدیر این شهرستان داشتیم مقرر شد که دانش آموزان مدارس با پرداخت حداقل یک‌سوم ورودی از مزایای استخر با استفاده از یک مربی شنا از آموزش‌های لازم بهره ببرند.
مسئول سلامت و تغذیه مدارس آستانه‌اشرفیه درباره برنامه‌های این اداره در بخش سلامت گفت: طی نشست‌هایی که با مدیران تمامی مقاطع تحصیلی برگزارشده است مقرر گردید که آموزش‌های لازم برای یک تغذیه مناسب با برپایی جشنواره‌های سلامت درون مدرسه‌ای شیوه بهره‌گیری از غذای سالم را در مدارس نهادینه کنیم.

تصاویری از آرشیو پایگاه خبری از سفره سلامت در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ مشاهده می کنید

IMG_0010

IMG_0012 IMG_0013 - Copy IMG_0019 IMG_0024

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است