یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۴۶
آخرین اخبار
20 آبان 1398 ، ساعت 21:40 400 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :55979

دکه داران بلوار امام رضا در جاده کمربندی آستانه اشرفیه ساماندهی می شوند

رئیس دادگستری شهرستان آستانه اشرفیه از ساماندهی دکه داران بلوار امام رضا در جاده کمربندی آستانه اشرفیه خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، عباس پارسا منش عصر امروز به منظور بررسی ایجاد غرفه  از سو ی بخش خصوصی و تسریع در اجرای عملیات در مکان مورد استقرار دکه داران قبل از کارگاه صنعتی به همراه دادستان ، شهردار و رئیس شورا حضور یافت و دستورات لازم را جهت پیگیری به سرمایه گذار این بخش صادر کرد.

وی با بیان اینکه انتظار داشتیم سرمایه گذار نسبت به ایجاد غرفه ها برای ساماندهی دکه داران تا کنون اقدام عملیاتی را انجام داده باشد  از وی خواست حداکثر یا ۴۵ روز نسبت به ایجاد غرفه ها برای واگذاری به دکه داران جاده کمربندی اقدام کند.

هم چنین رئیس دادگستری و دادستان شهرستان آستانه اشرفیه با حضور در محل اجرای پروژه های عمرانی شهرداری آستانه اشرفیه در خیابان فردوسی حضور یافتند و از نزدیک مسائل و چالش های اجرای پروژه ، بتون ریزی خیابان ف نصب المان های شهری  از سوی مهندس نجفی ، شهردار و رئیس شورا ارائه شد.

در این بازدید رضا تیغ نورد از رئیس دادگستری  شهرستان خواستار مساعدت قضایی برای احداث ی میدان قبل از پل هوائی در بلوار امام رضا  به دلیل  رفت و آمد بسیار بالا مردم و تراکم جمعیتی در خیابان اشرفی اصفهانی شد که با دستور رئیس دادگستری مقررشد شرایط آن از سوی شهرداری اعلام و از طریق مدعی عموم  وطرح موضوع و مصوب شورای ترافیک شهرستان و استان و جلب نظر کارشناسی اداره کل راه استان  بررسی های لازم انجام گیرد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است