چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۴۳
آخرین اخبار
2 شهریور 1394 ، ساعت 17:08 624 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1998
حجت الاسلام ساجدی :

رویکرد خدمت به مردم در تما م سطوح مورد توجه قرار گیرد

امام جمعه آستانه اشرفیه در دیدار با مدیران دستگاه ها و نهادهای اجرایی این شهرستان گفت: رویکرد خدمت در دستگاه های دولتی در سطوح مختلف شهرستان مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش جلال شرق ، حجت الاسلام ساجدی با تبریک هفته دولت به کارگزاران و کارمندان دولت و گرای داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: توصیه امام راحل ( ره ) برخورد همراه با ملاطفت کارگزاران با مردم بوده است.
وی به تکریم ارباب و رجوع در ادارت اشاره کرد و افزود : برخورد یک مدیر در یک دستگاه یا سازمان با مردم می تواند تبعاتی داشته باشد که این برخورد از سوی کارگزاران نظام مورد عنایت قرار گیرد.

IMG_3519
وی ضمن انتقاد از رویکرد اشرافی گری در بعضی از سیاست گذاری ها به ویژه بانک ها خاطر نشان کرد : در تصمیم گیری و سیاست گذاری گاهی یک رویکرد غلط رایج شده است و آن رویکرد اشرافگری در بانکهاست در حالیکه اصل کار بانک ارائه خدمت به مردم است .
امام جمعه آستانه اشرفیه یکی از فرصت های شایع در امور اجرایی را بی دقتی در دستگاه های دولتی و نهاد ها نام برد و ادامه داد: این بی دقتی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد که جبرانش مشکل ساز هم باشد.
ساجدی تصریح کرد : با کمال افتخار در خدمت همه عزیزان و کارگزاران این شهرستان هستم و آن چه به اختیار قانونی امام جمعه مربوط می شود با تمام توان برای ارائه خدمت بهتر به مردم آماده هستیم .

IMG_3511
در این نشست فرماندار آستانه اشرفیه نیز با ارائه اطلاعات و آمار به ۷۳ پروژه ی هفته دولت در ابن شهرستان پرداخت و گفت: پروژه‌های افتتاحی در هفته دولت بااعتبار ۳۷۹ میلیارد ریال و در بخش‌های گاز، برق، مسکن، آب روستایی، راه روستایی، خدمات شهری و روستایی استکه مورد بهره برداری قرار می گیرد.
حسین اسماعیلیان افزود : پروژه‌های هفته دولت شامل بهره‌برداری از سایت رادار هواشناسی بندر کیاشهر، بهره‌برداری از گازرسانی به ۸ روستا، زیرسازی و آسفالت روستایی، بهره‌برداری از مخزن ۳ هزار مترمکعبی بندر کیاشهر، ساخت مسکن مددجویی و … است.

IMG_3513
فرماندار آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه در طی سال جاری در بخش پروژه‌های عمرانی ۳۱۴ درصد افزایش ریالی در اجرای پروژه‌ها داشتیم افزود: اعتبار هزینه شده در بخش ملی ۲۳۹ میلیارد و ۶۷۶ میلیون ریال و در بخش استانی ۸۰ میلیارد و ۵۳۶ میلیون ریال و از سایر منابع مبلغ ۵۸ میلیارد و ۸۶۲ میلیون ریال بوده است.
اسماعیلیان به عملیات احداث مخزن ۱۰ هزار مترمکعبی آستانه‌اشرفیه با برآورد ۷۱ میلیارد و ۶۰ میلیون ریال اشاره کرد و یادآور شد: عملیات گازرسانی به ۱۲ روستای بخش مرکزی و بندر کیاشهر در قالب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به شیوه B.O.T با برآورد ۷۴ میلیارد ریال آغاز خواهد شد.
وی ادامه داد: عملیات گازرسانی به ۱۸ روستای خوشه فوشازده این شهرستان با برآورد ۶۹ میلیارد ریال آغاز و با اتمام این پروژه تمام روستاهای شهرستان آستانه‌اشرفیه از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد و این شهرستان به نام دومین شهر سبز استان خواهد بود.
این مقام مسئول در خصوص دیگر پروژه‌های هفته دولت گفت: پروژه‌های شهری شامل آسفالت خیابان، پیاده‌روی سازی، جدول‌بندی، فرش و موزاییک خیابان، ایجاد دیوار حفاظتی دهنه سر سفیدرود، پمپاژ انبار سر، خانه بهداشت و… در این هفته مورد بهره‌برداری رسمی قرار می‌گیرند.

IMG_3517

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است