دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۲:۵۵
آخرین اخبار
22 تیر 1395 ، ساعت 12:00 1,476 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :17885

رییس شورای شهر لنگرود:باید ضعف نظارت را در برخی موارد بپذیریم

به گزار ش خبرنگار جلال شرق ، رییس شورای اسلامی شهر لنگرود در نشست خبری و در پاسخ به این سوال که چرا کارهای عمرانی انجام شده با ورود هر شهردار تخریب و با صرف هزینه مجدد بنا به سلیقه جدید بازسازی می شود گفت :باید ضعف نظارت در برخی موارد  را بپذیریم. وی افزود :مواردی مثل رفوژ کنار پارک آزادی از نظر متراژ مطابق نظر شهردار جدید ایراد داشت که باید درست می شد.همچنین چهره ی شهر نیاز به تغییر داشت که با برنامه های شهردار جدید انتظار میرود این امر محقق گردد.

رحیم شیخ طاهر درباره تغییرات مجدد در پارک آزادی بیان نمود این طرح از زمان شهردار انصاری طراحی شده و اکنون در حال پیگیری و اجراست.

رئیس شورای اسلامی شهر لنگرود گفت :در جلساتی که درباره ی ترافیک شهر داشتیم شهردار کحالی بحث اصلاح هندسی میادین و شهر را مدنظر قرار دادند و با این کار در تعطیلات اخیر شاهد کندی حرکت و ترافیک در شهر نبودیم.

وی عنوان نمود پروژه هایی که در شهر به طور همزمان شروع شده در حال انجام است و انتظار میرود بجز پارک فجر، بقیه پروژه ها تا هفته دولت به اتمام برسد و شاهد چهره جدید شهر باشیم.

رئیس شورای شهر لنگرود در خصوص معضل آب گرفتگی خیابان ها و معابر اظهار کرد مشکل آب گرفتگی با صد یا دویست میلیون حل نخواهد شد.برای دفع آب های سطحی بودجه میلیاردی نیاز است.

همچنین این عضو شورا از عدم همکاری اداره آب و فاضلاب و آب منطقه ای خبر داد و گفت قرار بود آب منطقه ای درباره آب گرفتگی جاده لاهیجان اقدام و فقط لایروبی آن توسط شهرداری لنگرود صورت گیرد که تاکنون اقدامی نکرده اند.

وی  درباره پارکینگ طبقاتی داخل شهر گفت :طرح پارکینگ طبقاتی توسط مهندسین داخل مجموعه شهرداری مطرح شد ودر شورا به تصویب رسید و مطابق آن زمین خریداری شد اما در هنگام اجرا مشاورطرح پس از خاکبرداری و آزمایش خاک، جانمایی آن را نادرست و مکان را مناسب برای پارکینگ طبقاتی ندانست.

این عضو شورا همچنین درباره ی مکان نامناسب پارکینگ مرکز شهر گفت : شورای این دوره مخالف پارکینگ در میدان اصلی شهر بود اما درخواست های متعدد کسبه  مانع حذف پارکینگ شد.با این حال خواسته شورا بر آزاد سازی محل و حذف پارکینگ است.

مهدی پور رییس کمیسیون عمران شورای لنگرود هم در این باره گفت :هیچ دخالتی در کارهای عمرانی شهردار قبلی صورت نگرفته است. اما این درست است که باید از اسراف جلوگیری کرد.

شاد عضو شورای اسلامی لنگرود هم تصریح کرد:مشکل در همه شهرها وجود دارد متاسفانه برنامه ی مدونی وجود ندارد تا پس از ورود هر شورا، اعضا موظف به اجرای آن باشند. وی افزود :

مدیریت شهری متاسفانه کوتاه است و هر شهرداری سعی می کند خود را نشان دهد.

گزارش از سیمین احمدی

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است