چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۰۲
آخرین اخبار
17 خرداد 1395 ، ساعت 13:52 1,767 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :15820

زمان و سخنران مراسم سالگرد ارتحال آیت الله امینیان اعلام شد

امام جمعه آستانه اشرفیه اعلام کرد : اولین سالگردعالم ربانی حضرت آیت الله امینیان  در روز پنجشنبه  ۲۰ خرداد ماه مصادف با سوم ماه مبارک رمضان  در صحن سرای مضجع شریف حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف ( ع ) وجوار آرامگاه آن عالم هجرت کرده  در ساعت ۱۸ الی ۲۰ عصر برگزار می شود.

به گزارش جلال شرق ، حجت الاسلام محمد ساجدی در گفتگو با جلال شرق اظهار کرد : آیت الله امینیان در مدت سی و چند سال به عنوان امام جمعه این شهرستان خدمات معنوی فراوانی از خود به جا گذاشته اند که احداث و توسعه حوزه علمیه اهل بیت که ادامه توسعه حوزه علمیه جلالیه است که توسط آیت الله وحید پایه گذاری شده بود هم چنین کتابخانه ، مسجد ، در مانگاه اهل بیت و… را می توان  از خدمات این عالم ربانینام برد.

امام جمعه آستانه اشرفیه راه اندازی حوزه علمیه خواهران  در این شهرستان و حضور خواهران طلبه دیگر شهرهای  این استان  و استقبال طلاب جوان از جوزه های علمیه برادران و خواهراناین شهرستان  را از اقدامات موثر آیت الله امینیان و از برکات وجودی آن عالم ربانی و خدمات اجتماعی وی نام برد .

وی گفت:  وظیفه داریم برای ارج گذاری به خدمات اجتماعی ایشان با حضور پرشور خودمان در مراسم سالگردش ،  ارزش های معنوی و آثار و برکات اجتماعی باقی مانده از وی را ارج بگذاریم

حجت الاسلام ساجدی  از پیش بینی مکان برای عرضه تالیفات وی خبر داد و گفت امیدواریم با تمهیداتی که اندیشیده شده است بتوانیم در کنار برگزاری این مراسم آثار وی نیز در معرض دید علاقه مندان قرار گیرد.

امام جمعه آستانه اشرفیه در پایان سخنران این مراسم را حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن معزالدینی نوه آیت الله صدوقی و امام جمعه موقت یزد  نام برد

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است