دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۲:۵۳
آخرین اخبار
27 دی 1394 ، ساعت 11:55 2,729 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9062
فرماندار آستانه اشرفیه :

سیاست امام و رهبری آن است که مردم در کنار حاکمیت باشند.

فرماندار آ ستانه اشرفیه صبح امروز در دیدار روسای هیئت های ورزشی این شهرستان گفت: سیاست امام و رهبری آن است که مردم در کنار حاکمیت باشند.
به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری با بیان این که همه ما در بخش های مختلف جامعه مسئولیت داریم ولی یک هدف را دنبال می کنیم اظهار کرد : تلاش ما برای تحقق اهداف متعالی نظام اسلامی است .
وی مجموعه بازار ، اصناف ، ورزش ، نهادها و ادارات را یک زنجیره متصل به هم عنوان کرد که اگر همه به همدیگر بهره برسانند و همدیگر را ببینند موفقیت بیشتری را در جامعه به دست خواهند آورد .
حیدری با اشاره به بهره گیری از روحانیت ، بانوان و افراد پیش کسوت در هیئت های ورزشی این شهرستان خاطر نشان کرد : فرمانداری برای هماهنگی بین نهادها برای برخورداری از ظرفیت های موجود شهرستان آمادگی لازم را دارد.

IMG_8631
فرماندار آستانه اشرفیه تصریح کرد : باید برنامه ریزی خود را برای توسعه شهرستان قرار دهیم و فرمانداری این شهرستان با تمام توان در خدمت مردم شهر و کمک به توسعه همه جانبه آستانه اشرفیه است.
حیدری اختلاف سلیقه و اختلاف نظر را یک اصل نام برد و یاد آور شد : اگر همدلی ما بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری از همزبانی بیشتر باشد بهتر خواهیم توانست خواسته های شهرستان را تحقق ببخشیم .
فرماندار آستانه اشرفیه از روسای هیئت های ورزشی خواست با شناسایی مشکلات بخش های خود و ارائه راه کارها به کمک شهرستان بیایند تا با استفاده از ظرفیت های موجود شهرستان بتوانیم در تمام بخش ها به شکوفایی برسیم .
در این نشست بعضی از روسای هیئت های ورزشی مطالبی را در حوزه خود مطرح کردند.

همچنین فرماندهی نیروی انتظامی به همراه اعضای ستادی ، اعضای شورای شهر بندر کیاشهر و جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در دفتر فرمانداری ضمن تبریک به فرماندار جدید این شهرستان برای وی آرزوی موفقیت کردند.

IMG_8594 IMG_8621 IMG_8623 IMG_8637 IMG_8642 IMG_8651 IMG_8655 IMG_8660 IMG_8664

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است