چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۹:۳۴
آخرین اخبار
12 بهمن 1394 ، ساعت 20:26 1,980 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9793
رحیم حیدری فرماندار آستانه‌اشرفیه :

شرط عملکرد خوب مدیران در رضایتمندی مردم است

فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست آسیب‌شناسی برف اخیر این شهرستان گفت: باید نقاط ضعف را به قوت تبدیل کنیم و شرط عملکرد خوب مدیران در رضایتمندی مردم است .
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، رحیم حیدری  که عصر امروز در جمع اعضای کمیته بحران این شهرستان سخن می‌گفت بابیان اینکه بر همه مسئولین شهرستان فرض است که یک بانک اطلاعاتی از داشته‌های خود را به ستاد ارائه دهند افزود : اگر دورهم جمع شدیم تا نقاط ضعف و مثبت عملکرد خود را بررسی کنیم به خاطر آن است که باید مردم از عملکرد ما راضی باشند .
وی ضمن ضرورت بر ساماندهی داشته‌های شهری و روستایی و برنامه‌ریزی برای آنان در بروز حوادثی مانند برف اخیر تأکید و بر ضرورت سریع عمل کردن و ورزیده شدن مدیران در برون‌رفت از آسیب‌های ناشی از برف  توصیه‌های لازم را ارائه داد.
در این نشست رئیس اداره برق طی گزارشی گفت: در بارش برف اخیر ۱۴ اکیپ با ۷۲ نفر از شهرهای فومن ، شفت ، صومعه‌سرا ، انزلی و آستانه‌اشرفیه برای عملیات برق‌رسانی به کمک مردم این شهرستان آمدند.

IMG_0010
سید رسول اشرف افزود : در بارش برف ۶، پست توزیع برق ، ۸ هزار و ۲۵۰متر سیم ۲۰کیلوولت آمپر و ۱۹هزار ۲۰۰متر سیم فشار ضعیف خراب و از مدار خارج گردید .
وی ادامه داد: حجم خرابی‌ها به حدی بالابود که طی ۴۸ ساعت نتوانستیم برق را به خانه‌ها بیاریم و خط برق سوخته کوه تا ششکل با همکاری برق منطقه‌ای و مساعدت‌های اکیپ‌های اعزامی موفق به برقراری روشنایی برق شدیم .

وی میزان خسارات وارد شده به شبکه برق را ۱۱میلیارد و ۸۱۷میلیون ریال ذکر کرد.
رئیس اداره اطلاعات آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه ما با بحران روبرو نبودیم بلکه یک مسئله‌ای به نام برف داشتیم گفت: بارش اخیر برف یک نوع مانور اجتماعی بود که باعث اتحاد و هماهنگی بین مدیران شد تا مسئله برف حل شد.
این مقام مسئول افزود : نمی‌خواهم بگوییم که نقطه‌ضعف نداشتیم ولی باید بپذیریم که مسئله برف یک واقعیت اجتناب‌ناپذیر بود و ما در این بارش مشکل روان‌سازی را داشتیم و نتوانستیم به‌خوبی این مسئله را جمع کنیم
در ادامه این نشست روسای جهاد کشاورزی ، آبفا، هلال‌احمر ، بنیاد مسکن ، شهردار کیاشهر ، اداره توزیع پخش فراورده‌های نفتی شرق گیلان ، آموزش‌وپرورش آستانه و کیاشهر ، آبفار ، اتاق اصناف ، اداره تجارت ، صنعت و معدن ، نیروی انتظامی ، سپاه پاسداران و بخشداران آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر، مرکز بهداشت ، راه و شهرسازی و رئیس شورای شهر آستانه سخنرانی کردند.

IMG_0004 IMG_0005

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است