یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۲:۳۰
آخرین اخبار
13 تیر 1395 ، ساعت 16:01 1,723 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :17277

شمارش معکوس برای افتتاح بخش ICUبیمارستان کوثر آستانه اشرفیه

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آستانه اشرفیه از آمادگی بیمارستان کوثر برای افتتاح بخش ICUدر آینده نزدیک خبرداد.

به گزارش جلال شرق ، محمد رضا محدث در گفتگو اختصاصی با جلال شرق با بیان اینکه همه امکانات لازم برای بخش ICUبیمارستان کوثر فراهم شده است اظهار کرد: تنها عاملی که تاکنون موفق نشدیم از این بخش استفاده و افتتاح رسمی انجام دهیم کمبود نیروی ماهر در این بخش می باشد.

وی با تصریح این نکته که با جذب نیروهای متخصص در این بخش هر لحظه این آمادگی وجود دارد که بخش ICU مورد بهره برداری رسمی قرار گیرد افزود :   بخش icu  دارای ۴تخت ویژه می باشد که برای ره اندازی آن بالغ بر  ۷میلیارد ریال هزینه شده است.

محدث درباره  کارهای اجرا شده برای راه اندازی کلینک فوق تخصصی بیمارستان کوثر اظهار کرد : تمام مراحل کف سازی این بخش تمام و کار ساخت سازه در دست اقدام است که خارج از مکان احداثی کلینک در حال ساخت و بزودی این سازه های نصب خواهند شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آستانه اشرفیه با بیان اینکه حداقل این بیمارستان  با کمبود ۱۶ نفر در بخش اورژانس و پزشک  مواجه است یاد آور شد : با راه اندازی جراحی چشم پزشکی در این بیمارستان در صدد هستیم که خدمات درمانی دندان پزشکی را نیز در این بیمارستان راه اندازی کنیم .

رئیس بیمارستان کوثر آستانه اشرفیه نیز به خبرنگار جلال شرق گفت: این بیمارستان دارای پزشکان متخصص و فوق متخصص در بخش های قلب و عروق ، جراحی عمومی ، داخلی ، گوش ، حلق و بینی ، اورلوژی ، اطفال ، زنان و زایمان ، بیهوشی و .. می باشد که در صدد هستیم با جذب یک پزشک فوق تخصص خون ، اقدامات لازم را برای ارائه خدمات شیمی درمانی را  برای  بیماران صعب العلاج سرطانی فراهم سازیم .

مرتضی بیات    افزود : به طور متوسط در هر ماه بالغ بر ۷هزار نفر توسط پزشکان این بیمارستان نسخه و مورد معاینه قرار می گیرند و در طی هرماه ماه به طور متوسط بالغ بر ۱۵۰ عمل جراحی در بخش های مختلف این بیمارستان انجام می گیرد.

وی در خصو ص پسماندهای بیمارستانی گفت: تمام تمهیدات لازم در این بخش دیده شده و از لحاظ زیست محیطی هیچ مشکلی در این بخش  نداریم .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
 1. اصغراصغری :

  سلام
  سایت محترم جلال شرق، با چه انگیزه ای نوشتید شمارش معکوس، انگار اتفاق مهمی افتاده.
  دوستان عزیز توجه کنید که داشتن آی سی یو از حداقل های یک بیمارستانه.
  از اون مهم تر این که داشتن ابزار و تجهیزات برای یک بیمارستان لازمه اما کافی نیست. از اون مهم تر مدیریته که در این بیمارستان به اندازه سرسوزنی وجود نداره.
  تنها کاری که در بیمارستان کوثر بخوبی انجام میشه، اعزام بیماران به بیمارستان های شهرهای دیگه ست.

 2. دکتر :

  با سلام ، دکتر محدث رییس شبکه بهداشت شهرستان آستانه اشرفیه می باشند، که از لحاظ سلسله مراتب اداری بالاتر از رییس مرکز بهداشت است . (صرفاً جهت اطلاع و اصلاح) – خسته نباشی ، خدا قوت دکتر .