یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۵۷
آخرین اخبار
7 آذر 1398 ، ساعت 20:40 680 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56499
نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر :

لازمه آرامش جامعه ؛ خوش‌رفتاری مسئولین با مردم است/هیچ رئیس اداره‌ای نباید وارد بازی‌های سیاسی شود

نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در نشست شورای اداری در سالنم اجتماعات فرمانداری این شهرستان  گفت: لازمه آرامش جامعه ؛ خوش‌رفتاری مسئولین با مردم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، محمدحسین قربانی  با بیان اینکه قانون ۶ توسعه به دولت این اجازه را داده تا قیمت بنزین را افزایش دهند، اظهار کرد: مجلس در تدوین قانون ۶ توسعه، دولت را مکلف کرد هرسال به‌صورت تدریجی قیمت بنزین را افزایش دهد تا به مردم فشار وارد نشود.

وی با اشاره به آثار افزایش قیمت بنزین در جامعه گفت: بعد از افزایش قیمت بنزین، مجلس مصمم بود تا برای نخستین بار در تاریخ انقلاب یک طرح سه فوریتی را به صحن مجلس آورده و قیمت بنزین را کاهش دهند ولی با توجه به اشرافیت مقام معظم رهبری به مسائل کشور و‌ حمایت ایشان از این طرح، مجلس از این طرح حمایت کرد.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با اذعان به اینکه باید در خصوص اقدام سران سه قوا تدبیر بهتری صورت می‌گرفت، تصریح کرد: مجلس به دلیل اینکه تمام درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به مردم داده‌شده و درآمد خوبی در این شرایط اقتصادی برای دولت حاصل می‌شود از این اقدام حمایت کرد.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم نظارت کافی در خصوص عدم افزایش قیمت کالا در کشور افزود: اقدام سران سه قوا قطعاً یک‌بار روانی بر روی کشور داشته و ممکن است عده‌ای با سوءاستفاده از این اقدام قیمت کالا را افزایش دهد که در این مواقع وظیفه دستگاه‌های نظارتی بسیار مهم است تا از این اتفاق جلوگیری شود.

وی با اذعان به اینکه بودجه سال ۹۹ بسیار انقباضی است، اظهار کرد: در سال ۹۹ هیچ ردیف بودجه‌ای برای کارهای عمرانی تعلق نمی‌گیرد و درامدهای حاصل از فروش نفت به این امور تعلق می‌گیرد که این امر نشان‌دهنده شرایط سخت اقتصادی در کشور و در سال آینده است.

قربانی لازمه آرامش جامعه را خوش‌رفتاری مسؤولین با مردم دانست و گفت: مردم در همه عرصه‌ها حضوری فعال داشته و لایق ارائه بهترین خدمات هستند و مردم انتظار دارند مسؤولین با آنان به‌خوبی رفتار شود.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه روسای ادارات باید نهایت همکاری را با فرماندار انجام دهند، تصریح کرد: روسای ادارات باید در کمیته برنامه‌ریزی اجازه ندهند حتی یک ریال از اعتبار آنان کم و جابجا شود و باید برای احقاق حق اداره خود با فرماندار هماهنگی لازم را داشته و تمام جابجایی در ادارات بر عهده فرماندار است و ‌کسی حق دخالت در این حوزه را ندارد.

وی با اشاره به اینکه روسای ادارات باید مشکلات مردم را حل کنند، بیان کرد: هیچ رئیس اداره‌ای نباید وارد بعضی از فضاها شده خود را وارد بازی‌های سیاسی کنند زیرا اگر روسای ادارات به وظایف خود به‌درستی عمل کنند مردم این‌همه مشکل نخواهند داشت.

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر توجه به لایروبی در انهار آستانه‌اشرفیه افزود: اگر شیوه‌نامه ساماندهی رودخانه و انهار به‌درستی و به روش علمی انجام شود در سال زراعی مشکلات آب کاهش پیدا می‌کند که امیدوارم این امر محقق شود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است