دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۱:۵۸
آخرین اخبار
1 آبان 1394 ، ساعت 11:57 1,323 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :5068
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه:

لبخند دشمن نباید جنایات گذشته آن‌ها را از یاد ببرد/آمریکا به دنبال نفوذ در ایران است

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه بابیان اینکه در تاریخ ثبت‌شده که آمریکا شیطان بزرگ است، گفت: لبخند دشمن نباید موجب فراموشی جنایات گذشته آن‌ها در ایران شود.
حجت‌الاسلام علی محمدی عصر پنجشنبه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار جلال شرق در آستانه‌اشرفیه یکی از وظایف مسلمانان را تعظیم شعائر دین دانست و اظهار کرد: امام حسین (ع) در مقابل ستمگران قیام و در این راه هر چه داشت قربانی کرد.
وی با اشاره به اهداف قیام امام حسین (ع) افزود: امام حسین (ع) فرمود به دنبال پست و مقام و رسیدن به امتیازهای مادی نیستم و برای اصلاح دین جدم و امربه‌معروف قیام کردم.

IMG_0674
نماینده ولی‌فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه بابیان اینکه شیعیان موظف دارند معارف ائمه (ع) به‌ویژه امام حسین را زنده نگه‌دارند، افزود: زنده نگه‌داشتن شعارهای کربلا درواقع زنده کردن شعار دینی است.
وی محرم و صفر را فرصتی برای اطلاع‌رسانی و تبلیغات شعارهای کربلا دانست و گفت: این حرکت‌ها باید تداوم یابد به‌ویژه در بقاع متبرکه و حرم امامزادگان که از فرزندان ائمه هستند و وظیفه‌داریم فعالیت تبلیغاتی و فرهنگی در آن‌ها داشته باشیم.
محمدی «لبیک یا حسین (ع)» را اجابت دعوت خواند و گفت: امام حسین (ع) در اوج فشار دشمن ایستادگی کرد و این پرچم افتخار و شرف تمام مسلمانان و بشریت است.
وی به افشاگری حضرت زینب (س) پس از واقعه عاشورا اشاره کرد و افزود: حضرت زینب (س) اهداف عاشورا را تبیین کرد و اجازه نداد تحریف شود.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه بابیان اینکه حضرت زینب با صبر، استقامت، عزت از اهداف امام حسین (ع) دفاع کرد: خطبه حضرت زینب (س) در شام افتخار و اقدام عجیبی است و باشهامت و شجاعت سخنرانی کرد.
وی گفت: حضرت زینب (س) باید الگوی زنان و دختران جامعه باشد و اگر این امر مطرح نشود به دنبال الگوی غلط می‌روند.
به گفته محمدی، تمام دستگاه‌های فرهنگی، مسئولان و مردم باید شعارها و سخنان ائمه (ع) مطرح کرده و جامعه با آن‌ها معرفت و آشنایی پیدا کنند.
وی بابیان اینکه باید حق عاشورا، کربلا و امام حسین (ع) را ادا کنیم، افزود: مدیون اهل‌بیت (ع) هستیم و باید شعائر عاشورا و کربلا را زنده نگه‌داریم.
نماینده ولی‌فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه با تصریح بر اینکه مستکبران و ظالمان جهان به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی همان راه یزید را ادامه می‌دهند، اظهار کرد: با چه مجوزی مردم یمن و سوریه را به خاک و خون می‌کشند و عروسی‌ها را تبدیل به عزا می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: باید از پیام قیام امام حسین (ع) استفاده کنیم تا بصیرت عاشورایی و موردنظر به وجود آید.
محمدی با تأکید بر اینکه باید مراقب باشیم انقلاب را ذبح نکنند و شعارهای امام (ره) و رهبری از بین نرود، یادآور شد: لبخند دشمن نباید موجب فراموشی جنایات گذشته آن‌ها در ایران شود.
وی با تصریح بر اینکه در تاریخ ثبت‌شده که آمریکا شیطان بزرگ است، خاطرنشان کرد: آمریکا به دنبال نفوذ در ایران است و باید هوشیار بوده و حواس خود را جمع کنیم.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است