سه شنبه, ۸ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۲:۱۲
آخرین اخبار
13 آبان 1394 ، ساعت 13:02 1,638 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6036
فرماندار لاهیجان :

ما تا رسیدن به نقطه ایده ال در فناوری فاصله داریم

فرماندار شهرستان لاهیجان صبح امروز در نشست توسعه فناوری‌های اولویت‌دار بابیان اینکه گیلان در بسیاری از موارد پیشتاز بوده است گفت: ما تا رسیدن به نقطه ایده آل فاصله‌داریم و درراه رسیدن به آن باید جدی باشیم .
به گزارش خبرنگار جلال شرق،کاظم کسرایی به تغییرات سه دهه اخیر در دنیای فناوری اشاره کرد و اظهار داشت : اگرچه ما در بخش فناوری‌های نوین به همت دانشمندان جوان خود پیشرفت‌هایی داشته‌ایم ولی اگر بخواهیم نسبت به دنیا پیشرفت بیشتری داشته باشیم نیازمند مشارکت همه دستگاه‌های علمی اعم دولتی و خصوصی هستیم .
وی تأکید کرد : باید با تمام توان برای رسیدن به رشد پایدار و رسیدن به فناوری‌های روز دنیا سطح دانش خود را در فناوری روز ارتقا دهیم .
کسرایی شهر لاهیجان را با توجه به جاذبه‌های گردشگری و ظرفیت‌های بالای آن در بخش دانشگاهی مستعد اجرای پروژه‌های مختلف در بخش تئوری و عملی در سطح ادارات و دستگاه‌های اجرایی عنوان کرد و افزود : امروز به برکت خون شهدا و امنیتی که در کشور است باید تلاش خود را برای تحقق چشم‌انداز توسعه ایران به کار ببندیم .
در این نشست مهرشاد جواهر دشتی رویکردهای بخش معاونت توسعه فناوری‌های ریاست جمهوری را در انتخاب بعضی از شهرهای کشور به‌ویژه گیلان برشمرد و گفت: ما در سه بخش رویکرد ملی ، رویکرد تسهیل گری و رویکرد اقدام مشترک تلاش داریم که بخش فناوری را با توجه به ظرفیت موجود شهرها چه در بخش پسماندها و محیط‌زیست و علوم تحقیقاتی نهادینه کنیم .
در ادامه روسای دانشگاه‌های فعال در شهر لاهیجان و مسئول پژوهشکده تحقیقات چای شمال دیدگاه‌های خود را در بخش فناوری عملکرد و امکانات موجود برشمردند.

IMG_0151 IMG_0160 IMG_0168 IMG_0173 IMG_0174 IMG_0175 IMG_0178

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است