چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۴:۲۶
آخرین اخبار
2 اسفند 1394 ، ساعت 10:44 1,960 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10916
یکی از برگزار کنندگان نشست پرسش و پاسخ در مسجد جامع آستانه اشرفیه :

نشست پرسش و پاسخ است ، نه مناظره بین داوطلبان

یکی از برگزار کنندگان نشست پرسش و پاسخ از داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مسجد جامع آستانه اشرفیه  اعلام کرد: هئیت امنای مسجد جامع آستانه اشرفیه به منظور افزایش مشارکت مردمی و تنویر افکار عمومی و حضور حداکثری در انتخابات  ، نشست پرسش و پاسخ داوطلبان را در قالب دو گروه ۵نفره در روز دو شنبه و سه شنبه بعد از اقامه نماز مغرب و عشا برگزار می کند.

سید شمس الدین نورحسینی در گفتگو با خبرنگار جلال شرق افزود : اخیراًدر فضاهای مجازی دیده شده است که این نشست پرسش و پاسخ که طی زمان بندی خاصی برای داوطلبان ارائه می گردد  وبرای همه داوطلبان این فرصت داده خواهد شد که به معرفی برنامه ها و دیدگاه های خود برای مخاطبین  ارائه دهند وبه صورت مناظره و گفتگوی بین داوطلبان نخواهد بود.

وی با بیان اینکه این نشست  بیشتر یک گفتگو بین مجری و داوطلب است و هیچ مناظره بین داوطلبان یا هواداران آن برای طرح سوال انجام نمی گیرد خاطر نشان کرد: برای حفظ حرمت همه داوطلبان و هواداران آن تمهیداتی برای آرامش جلسه اندیشیده شده است که امیدوارم شهروندان فهیم این شهرستان با رعایت اخلاق انتخاباتی از سو استفاده دشمن از چنین نشست هایی جلوگیری کنند.

وی افزود : اسامی گروه ها توسط اعضای هئیت امنا مسجد جامع پس از قرعه کشی بدین شرح می باشد.

روز دوشنبه ۳ اسفند : خانم ریحانه احمدی دهکا ، محمد علی ثابتی امیر هنده ، محمد علی رمضانی دستک ، رضا دوست جلالی و محمد شعبانی لسکوکلایه

روز سه شنبه ۴ اسفند : عیسی حسن پورگیلده ، ابراهیم رعنای رهبر خواه ، سید مهدی صادق ، محمد حسین قربانی و فاروق نصر جلالی

نورحسینی ادامه داد: برای روشن شدن این نشست ، جلسه ای امروز ساعت ۱۹ در محل فرمانداری آستانه اشرفیه برگزار می شود و روسای ستاد داوطلبان در این نشست با اهداف برگزار ی این نشست آشنا خواهند شد.

وی در پایان از مردم فهیم و شهروندان   آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر درخواست کرد که در این نشست پرسش و پاسخ حضور گسترده داشته باشند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
  1. عماد :

    با سلام پسوند آقای حسن پور به اشتباه درگاه نوشته شده پسوند ایشون گیلده هست
    لطفا هرچه سریع تر تصحیح شود