پنج شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۵:۵۴
آخرین اخبار
3 خرداد 1402 ، ساعت 12:20 199 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :78946
به مناسبت حماسه سوم خرداد:

همایش «خرمشهر ها در پیش است» با صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در آستانه اشرفیه برگزارشد

همایش صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی آستانه اشرفیه به مناسبت حماسه‌ی  سوم خرداد در حرم مطهر شهدا همراه با زیارت عاشورا ،  گلباران و سخنرانی  برگزار شد.

به گزارش جلال شرق، سردار نظر علیزاده در همایش« خرمشهر ها در راه است»  با بیان اینکه الفبای خرمشهر هنوز نوشته نشده است تصریح کرد: از فتح خرمشهر، عملیات بیت المقدس، دفاع مقدس  حرف های بسیار زده شده اما به دلیل دریای عمیق دفاع مقدس الفبای آن هنوز نوشته نشده است.

وی با اشاره به طی ره صد ساله بصورت یک شبه از سوی شهدا؛ هدف خلقت  انسان را  کمال رسیدن است بیان کرد و افزود: دفاع مقدس،فتح خرمشهر ،عملیات بیت المقدس در ارتقای زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی ، حاکمیتی درسی  ارائه می دهد که با عمل به آن مسیر طی می شود که سریع ترین راه رسیدن به سعادت با شعار «ایمان ،جهاد، شهادت» امکان پذیر است.

علیزاده با اشاره به روز مقاومت ، ایثار و پیروزی از تمام تلاش دشمن  برای براندازی گفت و افزود: ایستادگی ، مقاومت سبب آزادی خرمشهراست چرا که  ایمان و جهاد  پیروزی را به دنبال خود دارد ودشمن با تمام تلاش خود در برابر ملت هیچ ندارد.

علیزاده  با تاکید به فرمایش امام خمینی ره که« فتح خرمشهر فتح خاک نیست فتح ارزش ها است» گفت : ارزش های این فتح بسیار است،ایثار درحد اعلای خود، جهاد اکبر و  اوج عظمت ، فداکاری ، ایثار ، نبرد جان با ترکش ، بمب، موشک ، گلوله و تیر و ..  . که  ارزش نام دارند.

وی از  مدیریت صحیح درجنگ و دفاع مقدس گفت  و خواستار نوع نگاه مدیریتی شهدا با پدیده های اجتماعی  شد و اظهار کرد: ۲۰ شهید آستانه اشرفیه از  ۲۶۰ شهید در عملیات بیت المقدس استان گیلان  با ایمان ، جهاد در آن زمان با دشمن جنگیدند، امروز نیز  با علم به اینکه اینجا میدان نبرد است مدل های دفاع مقدس در عرصه های مختلف فرهنگی ، اقتصاد اجتماعی و….. راهش  ایستادگی ، جهاد و نبرد  آگاهانه است .

علیزاده با انتقاد از عنوان  بی عمل «مدیران جهادی» گفت : آزادی خرمشهربا نخوابیدن ها ، محقق شد، مدیرجهادی در عرصه های مختلف با جهادی چون مدیریت صحیح و از دست ندادن زمان است که این عنوان را بر خود خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار جلال شرق  در این مراسم از سید ضیا حسام که درماموریت ناو گروه ۸۶  با موفقیت به میهن خود بازگشت تجلیل به عمل آمد .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است