یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۵۹
آخرین اخبار
4 بهمن 1394 ، ساعت 15:04 2,115 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9400
اختلاف نظر فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش؛

پایان کار خاکپور؛ بازگشت کی روش

رئیس فدراسیون فوتبال: با توجه به حذف تیم امید در رقابتهای انتخابی المپیک، ماموریت کادر فنی این تیم نیز تمام شده است.

به گزارش جلال شرق به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ؛‌ علی کفاشیان پیش از ظهر امروز در مورد وضعیت همکاری محمد خاکپور با تیم امید گفت: ماموریت کادر فنی این تیم به پایان رسید و قطعا انتخاب کادر فنی جدید و عقد قرارداد با آنها با هیات رئیسه جدید فدراسیون فوتبال خواهد بود.
رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که ریاست وی ۱۵ اسفندماه به اتمام می‌رسد و وزارت ورزش می خواهد برای فدراسیون فوتبال سرپرست تعیین کند، گفت: اساسنامه فدراسیون فوتبال با سایر فدراسیون‌ها متفاوت است؛ در اساسنامه فدراسیون فوتبال بالاترین مرجع مجمع عمومی است که رئیس فدراسیون فوتبال رئیس آن است، ۸ سال پیش در آبان به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شدم و ۴ سال پیش مجمع رای داد انتخابات در اسفند برگزار شود، یعنی ۲-۳ ماه انتخابات به تعویق افتاد. مجمع عادی ما دیر تشکیل شد و به همین دلیل انتخابات هم دیرتر برگزار می شود، ضمن مجمع قبول کرد انتخابات به تعویق بیفتد و سجادی و گودرزی هم در مجمع حضور داشتند.
وی در مورد اینکه یکی از رسانه ای قطری گفته کی‌روش فروردین از ایران می‌رود، تاکید کرد: کی‌روش گفته بود اگر برنامه‌های من یک ساله فراهم نشود نمی‌مانم اما سعی ما این است که با امکاناتی که فراهم می‌کنیم او کار خود را ادامه بدهد.
کفاشیان همچنین درباره بازگشت کی روش به ایران گفت: کی‌روش هفته آینده به ایران باز می گردد و برنامه‌های تیم ملی را مشخص می‌کند.
کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است