دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۱:۰۰
آخرین اخبار
9 اسفند 1394 ، ساعت 08:47 2,435 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11383

پیام تقدیر فرماندار آستانه اشرفیه از حضور آگاهانه مردم در انتخابات

رحیم حیدری فرماندار آستانه اشرفیه ازحضور متعهدانه و آگاهانه مردم در انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تقدیر و قدر دانی کرد.

به گزارش جلال شرق ، متن پیام فرماندار آستانه اشرفیه که در اختیار سایت خبری جلال شرق قرار گرفت بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور متعهدانه و آگاهانه مردم شهید پرور ، مؤمن و ایثارگر شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری؛ برگ زرین دیگری بر مردم سالاری دینی جمهوری اسلامی افزود.

این جانب ضمن سپاس از خداوند سبحان از این مشارکت مردم عزیز قدردانی می کنیم. همچنین لازم می دانم از برنامه ریزی های ستاد انتخابات شهرستان ،هیاتهای اجرایی ،نظارت ، بازرسین ، عوامل اجرایی و اعضای تلاشگر شورای تامین که نقش ارزشمندی در تمهید مقدمات لازم برای اخذ آرای مردم در فضای آرام داشته اند تشکر نمایم.

لازم می دانم از کاندیداهای محترم که اعلام آمادگی برای پذیرش بار نمایندگی مردم عزیز در مجلس شورای اسلامی نموده بودند تشکر کنم و همچنین بر خود فرض می دانم از رعایت قلنون در حین تبلیغات توسط ستاد کاندیداهای محترم سپاس گزاری کنم.
امیدوارم با پیروی از راه شهیدان انقلاب اسلامی و امام عظیم‌الشأن و با هدایت های مقام معظم رهبری، و با تدبیر دولت محترم راه خدمتگزاری مردم را با عزم بیشتری طی نماییم.

رحیم حیدری

فرماندار آستانه اشرفیه

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است