پنج شنبه, ۹ آذر ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۰:۴۵
آخرین اخبار
21 شهریور 1402 ، ساعت 19:14 187 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :81848
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه:

هفته دفاع مقدس فرصتی به منظور حفظ و ترویج ارزش های دفاع مقدس است

جلسه گرامیداشت چهل و سومین سال هفته دفاع مقدس با محوریت تجلیل از بانوان پیشکسوتان دفاع مقدس در سالن اجتماعات فرمانداری آستانه اشرفیه برگزارشد .

به گزارش جلال شرق، خسرو آرنگ ؛ فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه هفته دفاع مقدس را فرصتی به منظور حفظ و ترویج ارزش های دفاع مقدس بیان کردو افزود: مقام و گرامیداشت زن برکسی پوشیده نیست بویژه مادران و بانوان ایثارگر چه در جبهه و چه پشت جبهه ایثارگری و گذشت فراوانی داشتند .

وی با اشاره به توطئه های رسانه های خارجی با شعار زن،ز ندگی ،آزادی افزود: امروزه با طبقه خاصی از جامعه در ارتباط هستیم که لازم است در مقابل آنها موضوعات قابل طرح داشته و به مادران ایثاگر و زنان این عرصه ها نگاهی ویژه ای داشته باشیم

نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید بهترویج و انتقال مفاهیم ارزشمند دفاع مقدس با استفاده از ظرفیت های فرهنگی و هنری تصریح کرد: حضور فعالانه همه مدیران و روسای دستگاه درگرامیداشت این هفته به منظور اجرای فعالیت و اقدامات در گرامیداشت هفته دفاع مقدس با محوریت تجلیل از بانوان ایثارگر انجام ضروری می باشد.

دفاع مقدس برگرفته از فرهنگ عاشورایی است

سرهنگ پاسدار حمید یحیی پور ؛فرمانده سپاه ناحیه این شهرستان با بیان اینکه ایستادگی در برابر توطئه های مختلف دشمن مرهون دفاع مقدس می‌باشد گفت: شهدای دفاع مقدس در برابر دشمنی‌ها صدام و همه کشورهای استکباری دفاع جانانه داشتند .

وی شعار امسال دفاع مقدس را «ما متحد هستیم» بیان کرد و افزود: برنامه های هفته دفاع مقدس با شعار« ما متحد هستیم» از ۳۱ شهریور و آغاز می شود که ۶ مهر پایان می یابد .

فرمانده سپاه شهرستان با تاکید به فضاسازی شهری ، همراهی مدیران و روسای دستگاه ، بخشداران و شهرداری‌ها در اجرای هرچه بهتر برنامه ها اهم برنامه های این هفته را پیاده روی خانوادگی، گلباران مزارشهدا،یادواره های شهدا در بخش های مختلف شهرستان ، ویژه برنامه روز سرباز ، دیدار و تجلیل از بانوان و خانواده های ایثارگر ، تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس ،رژه قایق سواری بخش بندرکیاشهر،اجتماع رهبران ۱۳ ساله (دانش آموزان)،نواختن زنگ انقلاب بیان کرد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است

منوی اصلی