پنج شنبه, ۹ آذر ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۱:۴۷
آخرین اخبار
28 شهریور 1402 ، ساعت 19:14 154 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :82049
معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان خبرداد:

برگزاری حدود ۳هزار برنامه ومسابقه ورزشی هفته دفاع مقدس درگیلان:

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان از برگزاری حدود ۳۰۰۰ برنامه در هفته دفاع مقدس با شعار «ما متحدیم»در گیلان خبرداد و گفت: حدود ۱۳هزار برنامه ومسابقه ورزشی ویژه آقایان و بانوان در هفته دفاع مقدس در این استان اجرا می شود.

به گزارش جلال شرق، سرهنگ پاسدار احمدرضا منشوری؛ در نشست خبری امروز با اصحاب رسانه از توان دوران دفاع مقدس حتی در آن سوی مرزها گفت و اظهارکرد: رزمندگان دفاع مقدس با اتکا به علم ، ایمان و خودباوری و خوداتکایی در جامعه اسلامی از مرزهای کشور محافظت کردند .

وی اقتدار نظام اسلامی دراین برهه از زمان را مرهون بهای خون و شهدا ، تدابیر امام ، وحدت همبستگی مردم و بصیرت که اصلی ترین گزینه پیشرفت آبادانی کشور است بیان کرد .

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان از برگزاری ۲۹۲۷ برنامه درسطح استان با شعار«ما متحد هستیم » گفت و افزود: از کل برنامه های اجرایی دفاع مقدس ۱۲۹۶ برنامه ومسابقه ورزشی ویژه بانوان و آقایان در سطح استان برگزار می شود .

منشوری با اشاره به ضرورت وحدت و ایجاد اتحاد تصریح کرد : برنامه های هفته دفاع مقدس با نقش ایجاد وحدت و همبستگی بین تمام گروه های اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی، امنیتی، بصیرتی ،محرومیت زدایی ، امیدآفرینی ، مدیریت جهادی برگزارمی شود.

وی باتاکید به نقش تبیین واقعیت های ۸ سال دفاع مقدس و دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: نسل امروز باید بادستاوردهای انقلاب اسلامی با محوریت ایمان، امید و موفقیت های نظام اسلامی آشنا شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان ازلزوم تولیدات آثارفاخر هنری، رسانه ای و فضای مجازی گفت و ادامه داد: انتظار است ضمن تولیدات آثار فاخر هنری در موضوع دفاع مقدس در تثبیت ،تحکیم تولیدات و انتشارات در حوزه گسترده جغرافیایی همت شود.

وی با بیان اینکه۵۰ درصد از جمعیت جامعه زنان هستند به نقش زنان در ۸ طول سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: برنامه های ورزشی در قالب جشنواره ورزشی بانوان در طول این هفته برگزارمی شود ‌.

منشوری از نقش جهاد و پشتیبانی مردمی، اصناف و بازاریان گفت و اظهار کرد: دفاع مقدس با پشتوانه و حمایت مردمی همراه بود .

وی از نقش جامعه روحانیت در منابر، مساجد و مناطق عملیاتی در راستای تبیین گری و روشنگری و نقش نیروهای مسلح چه ارتش ، چه سپاه ، چه نیروی انتظامی به عنوان مرز بانان نظام اسلامی
بسیج و مردم که نقش بزرگی در ایفای
نشاط، ایمان افزایی و امید آفرینی داشتند مباحثی را مطرح کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان از اجتماع بزرگ جوانان نقش آفرین گام دوم انقلاب با شعار:«جهادادامه دارد» گفت و تصریح کرد: به منظور نمایش عزم و اقتدار جوانان در عرصه جهاد فرهنگی جوانان نقش آفرین ،فعالان قرآنی مساجد و هیات مذهبی با شعار «جهادادامه دارد »در پنجم مهر در سراسر کشور ، استان و شهرستان اجتماع خواهند داشت.

وی با اشاره به حضور ۳۰ هزار رزمنده ، ایثارگر در دوران دفاع مقدس از تجلیل زنان ،مادران ،همسران ایثارگری رزمنده گفت .

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان از تحویل ۹۰مسکن محرومین در طول هفته دفاع مقدس گفت و افزود:برنامه ها ومسابقات فرهنگی_هنری_ورزشی،دیدار با خانواده معزز شهدا،گلباران مزارشهدا،یادواره شهدای شهرستانی و بخش،۲۹۳مسابقه ویژه خواهران،سخنرانی فرماندهان درنماز جمعه، نواختن زنگ مقاومت ،رزمایش جهاد تبیین با حضور راویان دفاع مقدس در ۳۱۰ مدرسه برای روایتگری ،محفل انس با قرآن، افتتاح پایگاه، یادمان شهدا،پروژه آب شرب،سالن های ورزشی، ویزیت رایگان و اعزام پزشکان جهادی به مناطق محروم ،توزیع ۸ هزار بسته معیشتی به نام ۸هزار شهید،تجلیل از ایثارگران،رزمندگان وپیشکسوتان ،یادواره ۳۲۶۸شهدای سرباز،میزخدمت درمصلی را از اهم برنامه های شاخص گرامیداشت هفته دفاع مقدس می باشد.

خبرنگار: هما اکبری

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است

منوی اصلی