×

جلسه بررسی حادثه کمپ ترک اعتیاد با حضور وزیر کشور برگزار شد

 • کد نوشته: 83439
 • ۱۴۰۲/۰۸/۱۳
 • ۰
 • وزیر کشور پس از بازدید میدانی از کمپ در آتش سوخته ترک اعتیاد لنگرود برای بررسی بیشتر این حادثه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان حضور پیدا کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق به نقل از  فارس ، احمد وحیدی وزیر کشور که شامگاه جمعه برای بررسی بیشتر ابعاد مختلف حادثه دلخراش آتش‌سوزی […]

  جلسه بررسی حادثه کمپ ترک اعتیاد با حضور وزیر کشور برگزار شد
 • وزیر کشور پس از بازدید میدانی از کمپ در آتش سوخته ترک اعتیاد لنگرود برای بررسی بیشتر این حادثه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان حضور پیدا کرد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق به نقل از  فارس ، احمد وحیدی وزیر کشور که شامگاه جمعه برای بررسی بیشتر ابعاد مختلف حادثه دلخراش آتش‌سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود دستور برگزاری جلسه فوری در فرمانداری شهرستان لنگرود را داد.

  این جلسه با حضور استاندار گیلان و نیروهای آتش‌نشانی اورژانس و سایر مسؤولان در سالن اجتماعات فرمانداری لنگرود در حال برگزاری است.

  در این جلسه هریک از مدیران ستادی و امدادی گزارشی از وضعیت بررسی‌های اولیه خود درباره حادثه دلخراش بامداد امروز به وزیر کشور ارائه کردند.

  وزیر کشور در پایان این جلسه به مسؤولان استان دستور داد که ابعاد مختلف این حادثه دلخراش و تأسف بار را به طور دقیق برررسی کرده و در عین حال باتوجه به از دست دادن ۳۲ تن از هموطنانمان، خواستار دقت بیشتر در اظهارنظرها برای جلوگیری از تألم بیشتر خانواده بازماندگان این حادثه شد.

  وحیدی پیش از این در بازدید از محل حادثه از برخورد جدی با مقصر یا مقصران این اتفاق تلخ و ناگوار خبر داد و بیان کرد: تیم‌های کارشناسی در حال بررسی بوده و با دستور رئیس قوه قضاییه با مقصران و عاملان احتمالی این اتفاق تلخ و ناگوار به طور جدی برخورد قانونی می‌شود.

  وی یکی از علل گسترش آتش در مرکز ترک اعتیاد کلیدبر لنگرود را سازه به کار گرفته شده در این ساختمان دانست و گفت: بر اساس ‌تصاویر دوربین‌های مدار بسته و گزارش اولیه آتش از یک نقطه آغاز و به دلیل پلیمری بودن سقف این ساختمان با سرعت گسترش می‌یابد ولی برای گزارش نهایی باید تمامی اقدامات کارشناسی انجام شود.

  صحبت‌های وزیر کشور در بازدید از کمپ ترک اعتیاد لنگرود را از اینجا بخوانید.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *