×

رسانه ملی در دست کسانی است که شعارنه غزه نه لبنان سر می دادند+تصاویر یادواره شهید یوسفی

 • کد نوشته: 83612
 • ۱۴۰۲/۰۸/۱۸
 • ۰
 • اولین سالگرد شهادت شهید مدافع امنیت (مدافع حرم)مجید یوسفی در گلزار شهدای شهرستان با حضور پرشور مردم ولایتی و شهید پرور با سخنرانی سردارعبدالفتاح اهوازیان برگزارشد . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق، در این مراسم سردارعبدالفتاح اهوازیان با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب:«اگر شما حقایق جامعه‌ی خود ،امقلاب و کشور خودتان نکنید، […]

  رسانه ملی در دست کسانی است که شعارنه غزه نه لبنان سر می دادند+تصاویر یادواره شهید یوسفی
 • اولین سالگرد شهادت شهید مدافع امنیت (مدافع حرم)مجید یوسفی در گلزار شهدای شهرستان با حضور پرشور مردم ولایتی و شهید پرور با سخنرانی سردارعبدالفتاح اهوازیان برگزارشد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق، در این مراسم سردارعبدالفتاح اهوازیان با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب:«اگر شما حقایق جامعه‌ی خود ،امقلاب و کشور خودتان نکنید، دشمن با تغییر ۱۸۰ درجه روایت می کند» نهادینه کردن دفاع مقدس و ارزش های اسلامی را تاکید کرد.

  وی با بیان اینکه خدا در قرآن فرموده که کسی که مردم را می کشد توسط دیگران محاکمه و اعدام خواهدشد افزود: امروزه دشمن با حمله عاطفی برای مردم بالاخص جوانان درحال روایتگری و در حال آدرس غلط دادن است ، ما باید به جوانان شهیدان این مرز و بوم را معرفی کنیم تا الگو‌ها جابه جا نشوند.

  سردار اهوازیان با انتقاد از عملکرد صدا و سیما در استفاده از شخصیت های غیر ارزشی گفت :رسانه امروز در دست نیروهای ارزشی نیست ، در دست کسانی است که متصدی شعار نه غزه نه لبنان هستند.

  اهوازیان اغتشاشات اخیر را نتیجه فضای مجازی و تاثیر دشمن بر روی تربیت فرزندانمان دانست و گفت:انتظار است که مادران و مادربزرگ ها قصه شهیدان ، شهید یوسفی و رضی را برای فرزندان بازگو کنند تا الگو ها جابه جا نشوند.

  کارشناس جبهه مقاومت با اشاره به حوادث مردم غزه و فلسطین حفاظت از مردم را جزیی از زندگی مسئولین بالاخص پاسداران بیان کرد و گفت :این یک واقعیت است که اگر شهدا نبودند صد برابر در ایران برعلیه مردم انجام می شد.

  سردار اهوازیان با بیان اینکه شهدا خواستار رهرو شدن مردم در مسیر حق می باشند تصریح کرد: شهدا گریه کن ،مداح و سخنران نمی خواهند آنها تبیین گری و در مسیر ولایت و حق بودن خواستارند.

  عملیات طوفان الاقصی با آمادگی نظامی و دفاعی جبهه مقاومت و با تمرینات مدام رزمی انجام شده است.

  فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان خاطرات از سردار شهید سلیمانی که از جنس مردم می باشد و شهدای مدافع امنیت آرمان علی وردی با حمله چندین و چندین نفر منجر به شهادت را سربلندی و نشان از عشق به مردم و ولایت دانست.

  وی انتخابات سال جاری را مهمترین انتخابات دانست و گفت : ثبت نام ۴۸ هزار نفر در مجلس بی سابقه می باشد که نشان از باز بودن سیاستمداری در ایران می باشد.

  سردار اهوازیان از خصوصیات شهدا بویژه شهید یوسفی را کار برای خدا کردن بیان کرد که ثمره واجر این اقدامش را اینگونه دریافت کرده است .

  هم چنین هیات موتور سواری از استان گیلان از کلزارشهدای رشت تا گلزار شهدای  آستانه اشرفیه را طی کردند.

  عکس و خبر :هما اکبری،

   

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *