پنج شنبه, ۹ آذر ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۲:۵۲
آخرین اخبار
25 آبان 1402 ، ساعت 12:07 158 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :83837
در حمایت از مردم غزه؛

راه پیمایی محکومیت جنایات اسرائیل صبح روز شنبه ۲۷ آبان در آستانه اشرفیه برگزار می شود

هم زمان با سراسر کشور  اقشار مختلف مردم  آستانه اشرفیه در روز شنبه ۲۷ آبان ماه  با یک راه پیمایی  که ساعت ۱۰ صبح آغاز می شود جنایات اسرائیل غاصب در نسل کشی مردم فلسطین و به خاک و خون کشیدن کودکان ، زنان و مردم غزه را  محکوم خواهند کرد.

به گزارش جلال شرق، امام جمعه آستانه اشرفیه پیش از ظهر امروز در نشستی که با حضور فرماندار   در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد  با اشاره به جنایات اسرائیل در غزه اظهار کرد: امروز ما شاهد جنایت هولناکی در باریکه غزه علیه مردم فلسطین و به خاک و خون کشیدن آنان هستیم و هیچ اقدام عملی از سوی سازمان های باصطلاح حقوق بشر و کشورهای مدعی دموکراسی صورت نمی گیرد.

حجت الاسلام طیبی  ضمن اظهار تاسف از بی تفاوتی کشورهای اسلامی گفت: کشورهای اسلامی تاکنون هیچ اقدام جدی  برای جلوگیری از کشتار مردم غزه توسط صهیونیست ها نه اینکه انجام ندادند بلکه حتی سوخت موتور جنگی آنان را نیز تامین می کنند و هیچ عملی مبتنی بر تحریم مواد سوختی و حتی کالاهای اسرائیلی انجام ندادند.

در ادامه پس از سخنان فرمانده سپاه مبنی بر اطلاع رسانی رسانه ها برای حضور حداکثری مردم در این راه پیمایی ، جمعی از اعضای حاضر دراین نشست به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

فرماندار آستانه اشرفیه با نقل قولی از امام موسی صدر  که «اسرائیل از شیطان هم بدتر است»  گفت: بیش از ۴۰ روز است که نسل کشی در غزه در حال وقوع است و بالغ بر ۱۱ هزار کودک و زن و مردم بی دفاع به شهادت رسیدند و ۳۰ هزار نفر مجروح شدند ولی کشورهای مدعی حقوق بشر از بار تعهدات و محکومیت اسرائیل شانه خالی می کنند.

وی به شیطنت های اسرائیل  برای ایجاد فتنه در کشورهای همسایه به ویژه آذربایجان و کریدور زنگزو علیه ایران اشاره کرد  و اظهار کرد : مردم ایران باید طوری در این جنگ وارد شوند که برای کشور های متخاصم هزینه  های ادامه جنگ بالا برود   و یکی از این راه ها اقدام به راهپیمایی و محکومیت جهانی اسرائیل است.

در ادامه هماهنگی های لازم مبنی بر حضور دانش آموزان مدارس ، به ویژه کودکان  به عنوان نماد کودکان فلسطین و مسیر و ساعت آن تصمیماتی اتخاذ شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است

منوی اصلی