×

گزارش تصویری از راه پیمایی حمایت از کودکان و مردم غزه در آستانه اشرفیه

 • کد نوشته: 83905
 • ۱۴۰۲/۰۸/۲۷
 • ۰
 • در حمایت از کودکان و مردم غزه و محکومیت رژیم غاصب و کودکش اسرائیل در کشتار و قتل عام مردم بی دفاع غزه، مردم آستانه اشرفیه همسان دیگر اقشار مختلف مردم ایران با یک راه پیمایی ، جنایت اسرائیل و وامریکای خونخوارز را محکوم کردند. به گزارش جلال شرق، این مراسم راه پیمایی که از […]

  گزارش تصویری از راه پیمایی حمایت از کودکان و مردم غزه در آستانه اشرفیه
 • در حمایت از کودکان و مردم غزه و محکومیت رژیم غاصب و کودکش اسرائیل در کشتار و قتل عام مردم بی دفاع غزه، مردم آستانه اشرفیه همسان دیگر اقشار مختلف مردم ایران با یک راه پیمایی ، جنایت اسرائیل و وامریکای خونخوارز را محکوم کردند.

  به گزارش جلال شرق، این مراسم راه پیمایی که از مقر واحد فرهنگی بسیج استانه تا صحن حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف برگزارشد ، راه پیمایان با شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل جنایت صهیونیست ها را در بمباران مردم بی دفاع و بیمارستان ها محکوم کردند.

  امام جمعه استانه اشرفیه در این مراسم با اشاره به جنایات اسرائیل در غزه و سکوت کشورهای اسلامی و اقدام عملی نکردن آنان گفت: اگر کشورهای عربی منابع سوخت این رژیم را تامین نکنند و کشور ترکیه خط لوله نفت و گاز ارسالی به اسرائیل را ببندد می توان برا ین کشور فشار آورد تا دست از نسل کشی در غزه بردارد.

  راه پیمایان در یک اقدام نمادین پرچم امریکا و اسرائیل را به آتش کشیدند

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *