پنج شنبه, ۹ آذر ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۱:۱۱
آخرین اخبار
29 آبان 1402 ، ساعت 12:50 149 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :84034

برگزاری جشن میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار در آستانه اشرفیه + تصاویر

 

جشن میلاد حضرت زینب(س) و گرامیداشت روز پرستار به همت پیروان عترت واحد خواهران هیات رزمندگان اسلام آستانه اشرفیه در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی شهرستان برگزارشد.

به گزارش جلال شرق، دراین مراسم خانم کشدوست؛مدرس حوزه علمیه ضمن تبریک میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار از مقام و نقش پرستار گفت و اظهار کرد: خداوند پرستار را به عنوان فرشته رحمت خداوند بین مردم فرستاده است .

وی با اشاره به آیه ۳۰سوره فصلت،زن را با تاسی از حضرت زینب (س)محور الگوی انقلاب و مقاومت بیان کرد و افزود:حضرت زینب (س) با تدبیر ویژه در دوران سخت مسیرکربلا دانست که در هرکجا چه اقدامی داشته باشد و این دلیل اوج او می باشد،هرچه آستانه تحمل و صبر بیشتر باشد به همان اندازه اجر دریافت می شود.

مدرس حوزه علمیه درادامه از ویژگی حضرت زینب(س)و نقش پرستاری او گفت و اظهار کرد: حضرت زینب(س)یک انسان عاطفی که در مسیر درست حرکت کرده است.

وی در ادامه از نقش مدافعان حرم ، مدافعان سلامت و قدرت خدا در همه سختی ها نیز مطالبی بیان کرد.

دراین برنامه که با حضور امام جمعه شهرستان ،رییس هیات رزمندگان اسلام آستانه اشرفیه و جمعی دیگر از پرستاران بازنشسته و شاغل بیمارستان کوثر تجلیل بعمل آمد.
گفتنی است برنامه ک با مولودی خوانی خواهر مدنی،قرائت مقاله، و اهدای جوایز به قید قرعه به کسانی که نام زینب (س) نیز داشتند،همراه بود .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است

منوی اصلی