×

رصد و پایش آنفولانزای فوق حاد پرندگان در پارک ملی بوجاق بندر کیاشهر

 • کد نوشته: 84255
 • ۱۴۰۲/۰۹/۰۴
 • ۰
 • رئیس اداره پارک ملی خشکی دریایی بوجاق از بازید این منطقه به منظور پایش و رصد بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان و پستانداران وحشی خبر داد. به گزارش جلال شرق؛ احسان باقری‌پور رئیس اداره پارک ملی خشکی دریایی بوجاق با بیان اینکه بازدید مشترک ریاست اداره دامپزشکی شهرستان آستانه و اداره پارک ملی بوجاق به […]

  رصد و پایش آنفولانزای فوق حاد پرندگان در پارک ملی بوجاق بندر کیاشهر
 • رئیس اداره پارک ملی خشکی دریایی بوجاق از بازید این منطقه به منظور پایش و رصد بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان و پستانداران وحشی خبر داد.

  به گزارش جلال شرق؛ احسان باقری‌پور رئیس اداره پارک ملی خشکی دریایی بوجاق با بیان اینکه بازدید مشترک ریاست اداره دامپزشکی شهرستان آستانه و اداره پارک ملی بوجاق به منظور پایش و رصد بیماری آنفولانزای در حال انجام است، گفت: در این اقدام که همچون سنوات گذشته به منظور تداوم هماهنگی‌های پیشگیری از آنفولانزای فوق حاد پرندگان در مناطق مختلف پارک ملی خشکی دریایی بوجاق کیاشهر صورت گرفت ضمن بیان چالش‌های موجود، راهکارهایی نیز در دستور کار قرار گرفت.

  رئیس اداره پارک ملی خشکی دریایی بوجاق افزود: امروزه مقابله با بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان که از بیماری‌های مشترک انسان و حیوان است مورد توجه عموم قرار گرفته است و پیشگیری با این بیماری نیازمند مساعدت دستگاههای ذیربط و افزایش اگاهی جوامع محلی و ذینفان در این خصوص می‌باشد.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *