×

تحت پوشش تأمین اجتماعی۱۵ هزار نفردر بندرکیاشهر 

 • کد نوشته: 84259
 • ۱۴۰۲/۰۹/۰۴
 • ۰
 • مدیرکل تأمین اجتماعی گیلان با بیان اینکه ۱۵ هزار نفر در بندرکیاشهر تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند، گفت: ماهانه رقمی بیش از ۱۵ میلیارد تومان تعهدات به افراد تحت پوشش در بندرکیاشهر ارائه می‌شود. به گزارش چلال شرق،  کیوان مرتضوی مدیرکل تامین اجتماعی گیلان دربازدید از شعبه بندرکیاشهر با اشاره به قدمت فعالیت تامین اجتماعی […]

  تحت پوشش تأمین اجتماعی۱۵ هزار نفردر بندرکیاشهر 
 • مدیرکل تأمین اجتماعی گیلان با بیان اینکه ۱۵ هزار نفر در بندرکیاشهر تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند، گفت: ماهانه رقمی بیش از ۱۵ میلیارد تومان تعهدات به افراد تحت پوشش در بندرکیاشهر ارائه می‌شود.

  به گزارش چلال شرق،  کیوان مرتضوی مدیرکل تامین اجتماعی گیلان دربازدید از شعبه بندرکیاشهر با اشاره به قدمت فعالیت تامین اجتماعی در بندرکیاشهر به واسطه وجود شیلات در منطقه، اظهار کرد: حدود پنج هزار بیمه شده اصلی و افزون بر ۲ هزار و ۳۰۰ مستمری بگیر در این بخش به اتفاق افراد تبعی خود، مجموعاً با جمعیتی نزدیک به ۱۵ هزار نفر تحت پوشش هستند.

  به گفته مدیرکل تأمین اجتماعی گیلان بالغ بر نیمی از بیمه شدگان اصلی شعبه را بیمه شدگان اجباری مشمول قانون کار و بیش از ۲۵ درصد را بیمه شدگان حرف و مشاغل آزاد تشکیل می‌دهند.

  وی با اشاره به ویژگی تأمین اجتماعی کیاشهر بیان کرد: نسبت بالای تعهدگیرندگان این شعبه در گروه مستمری بگیران به بیمه شدگان سبب گردیده تا این واحد تابعه استان یکی از پائین‌ترین نسبت‌های پشتیبانی را داشته باشد که این امر نیز یکی از ویژگی‌های شعب قدیمی است.

  مرتضوی با تاکید بر ارائه تعهدات بلندمدت شعبه به یک هزار و ۳۰۰ بازنشسته، افزون بر ۸۰ نفر ازکارافتاده و بیش از ۹۰۰ بازمانده، گفت: ماهانه رقمی بیش از ۱۵ میلیارد تومان تعهدات به افراد تحت پوشش در بندرکیاشهر ارائه می‌شود که این رقم در هشت ماهه سپری شده از سال حدود ۱۲۰ میلیارد تومان بوده است.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *