×

حریق در نی زارهای تالاب پارک ملی بوجاق مهار شد

 • کد نوشته: 84289
 • ۱۴۰۲/۰۹/۰۵
 • ۰
 • بر اساس گزارش های واصله از بخشداری بندر کیاشهر  و مسئول پارک ملی بوجاق، عصر امروز یک فقره حریق در نی زارهای تالاب پارک ملی بوجاق در منطقه امیرکیاسر به وقوع پیوست. به گزارش جلال شرق، پس از اعلام آتش سوزی بلافاصله  فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان و مسئول واحد منابع طبیعی کیاشهر به […]

  حریق در نی زارهای تالاب پارک ملی بوجاق مهار شد
 • بر اساس گزارش های واصله از بخشداری بندر کیاشهر  و مسئول پارک ملی بوجاق، عصر امروز یک فقره حریق در نی زارهای تالاب پارک ملی بوجاق در منطقه امیرکیاسر به وقوع پیوست.

  به گزارش جلال شرق، پس از اعلام آتش سوزی بلافاصله  فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان و مسئول واحد منابع طبیعی کیاشهر به همراه تعدادی از مامورین اطفاء حریق به منطقه اعزام و جهت پیشگیری از سرایت آتش به جنگلهای دست کاشت موجود در ضلع جنوبی نی زار مذکور وضعیت حریق را رصد کردند  که خوشبختانه حریق دقایقی پیش کاملا مهار شد.

  فرمانده یگان حفاظت آستانه اشرفیه اعلام کرد:  مسئولین  محلی و همیاران داوطلب برای کمک در شرایط اضطراری و بحرانی می توانند از طریق تماس با فرمانده یگان حفاظت شهرستان با شماره ۰۹۱۰۷۴۹۷۸۷۳ تماس  و یا گزارش های خود از قطع غیر مجاز درختان جنگلی و تصرف اراضی ملی و دولتی  با حفظ هویت اطلاع دهند.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *