×

دستور رئیس کل دادگستری استان گیلان به دادستان‌ها برای همکاری در اطفای حریق جنگل‌ها

 • کد نوشته: 84300
 • ۱۴۰۲/۰۹/۰۶
 • ۰
 • حجت‌الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی درباره جزئیات آتش‌سوزی در جنگل‌های استان اظهار کرد: آتش سوزی از بعد از ظهر روز شنبه در جنگل‌های مناطق حفاظت شده شهرستان شفت آغاز شده و در حال حاضر آتش به ۱۱ شهرستان استان به وسعت ۵۳ هکتار سرایت کرده است. به گزارش جلال شرق، رئیس کل دادگستری استان […]

  دستور رئیس کل دادگستری استان گیلان به دادستان‌ها برای همکاری در اطفای حریق جنگل‌ها
 • حجت‌الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی درباره جزئیات آتش‌سوزی در جنگل‌های استان اظهار کرد: آتش سوزی از بعد از ظهر روز شنبه در جنگل‌های مناطق حفاظت شده شهرستان شفت آغاز شده و در حال حاضر آتش به ۱۱ شهرستان استان به وسعت ۵۳ هکتار سرایت کرده است.

  به گزارش جلال شرق، رئیس کل دادگستری استان گیلان در گفت‌وگو با میزان بیان کرد: به گفته کارشناسان آتش سوزی طبیعی در جنگل‌های پهن برگ استان رخ نمی‌دهد و به دلیل خشک شدن گیاهان کف جنگل و وزش باد‌های موسمی، اگر مسافران و حاشیه نشینان جنگل اقدام به روشن کردن آتش کنند، آتش به سرعت در جنگل گسترش پیدا می‌کند.

  رئیس کل دادگستری استان بیان کرد: دستورات قضایی لازم به دادستان‌های استان به جهت همکاری برای خاموش کردن آتش صادر شده است و طی ۴۸ ساعت گذشته نیرو‌های جنگل بانی به کمک هلال احمر، محیط زیست، نیرو‌های مردمی و هیئت موتور سواری استان فعالیت‌های زیادی در جهت خاموش کردن آتش داشتند.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *