×

برضرورت تعامل اعضای شورای کمیته صیانت در خدمت رسانی مطلوب به مردم تاکید شد

 • کد نوشته: 84303
 • ۱۴۰۲/۰۹/۰۶
 • ۰
 • رئیس دادگستری آستانه اشرفیه در جلسه شورای حفظ وصیانت از اراضی ملی، جنگل ها و مراتع شهرستان آستانه اشرفیه تعامل و همراهی اعضای شورای کمیته در صیانت از حقوق بیت المال و خدمت رسانی مطلوب به شهرستان تاکید کرد. به گزارش جلال شرق، جلسه شورای حفظ و صیانت از اراضی ملی ، جنگل ها و […]

  برضرورت تعامل اعضای شورای کمیته صیانت در خدمت رسانی مطلوب به مردم تاکید شد
 • رئیس دادگستری آستانه اشرفیه در جلسه شورای حفظ وصیانت از اراضی ملی، جنگل ها و مراتع شهرستان آستانه اشرفیه تعامل و همراهی اعضای شورای کمیته در صیانت از حقوق بیت المال و خدمت رسانی مطلوب به شهرستان تاکید کرد.

  به گزارش جلال شرق، جلسه شورای حفظ و صیانت از اراضی ملی ، جنگل ها و مراتع شهرستان آستانه اشرفیه با دستور تعیین تکلیف پل تا پل ، پل ولایت بندرکیاشهر، مدیریت پسماند و رفع تصرف یک هکتار از رودخانه سفید اراضی ملی با حضور روسای دادگستری آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر، معاون برنامه ریزی فرماندار،بخشداران، شهرداران و دیگر روسای دستگاه ها در سالن اجتماعات دادگستری این شهرستان برگزارشد .

  رئیس دادگستری شهرستان آستانه اشرفیه با اشاره به ضرورت همراهی شورا با سیاست های شهرستان اظهار کرد: با برگزاری جلسات متعددی در شهرستان با موضوع مدیریت پسماند ، شرایط مطلوبی در استان نسبت به شهرستان های دیگر برخوردار هستیم که انتظار است دستگاه محیط زیست همراهی بیشتر با شرکت فعلی داشته باشد .

  عباس پارسا منش ؛با اشاره به اهمیت و حیاتی بودن پل ولایت برای استان افزود: با توجه به شرایط نگران کننده و عدم استحکام زیر پل و همراه بودن خسارت جانی در صورت ریزش اداره کل راهداری استان و شهرستان متولی امر می باشد.

  رئیس شورای حفظ و صیانت از اراضی ملی ، جنگل ها و مراتع شهرستان آستانه اشرفیه تسریع ساماندهی پروژه پل تا پل آستانه اشرفیه را نیز تاکید کردو گفت: پل تا پل با توجه به خطر سیلاب تهدیدی برای شهرستان می باشد .

  ابراهیم فروحی؛ معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری رعایت چارچوب ها در مدیریت پسماند را خواستار شد و افزود: در مدیریت پسماند ضرورت همکاری ادارات آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه با آموزش ضرورت دارد .

  گفتنی است دراین جلسه عبدالحسین داداشی ضمن قدر دانی از حمایت دادگستری از عملکرد شرکت در مدیریت پسماند،گزارشی از مدیریت پسماند این شرکت و برنامه های دیگر چون سم پاشی روزانه و سمپاشی هوایی به صورت ماهانه گفت: این شرکت بنا است که به زودی زباله سوزی با ظرفیت بیش از ۲۰ تن به ارزش ۱۲ میلیارد تومان را در شهرستان مستقر کند .

  وی همچنین از تعیین تکلیف پیمانکار پروژه پل تا پل و شروع به کار چند روز آینده  افزود: مناقصه انجام شده و ۵ شرکت اسناد مناقصه را دریافت کرده اند که به زودی بازگشایی را خواهیم داشت و پیمانکار مربوطه انتخاب خوا هد شد

  خسرو دلدار رئیس راهداری و حمل و نقل شهرستان آستانه اشرفیه نیز با اشاره به اختصاص ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای پل ولایت بندرکیاشهر از پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصد پروژه گفت و اظهار کرد: مرمت اساسی پل و اطراف سه پایه پل با بتن ریزی انجام شده است و جای نگرانی نمی باشد .

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *