×

مردم تصمیم گیرنده در تعیین سرنوشت کشور هستند

 • کد نوشته: 84366
 • ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
 • ۰
 • نشست هم اندیشی با محوریت انتخابات و با حضور معاون سیاسی امنیتی فرمانداری آستانه اشرفیه  پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه برگزارشد .   معاون سیاسی فرماندار نیز دراین نشست با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در اهمیت انتخابات از نقش آفرینی بسیجیان گفت و اظهار کرد: بسیجیان در […]

  مردم تصمیم گیرنده در تعیین سرنوشت کشور هستند
 • نشست هم اندیشی با محوریت انتخابات و با حضور معاون سیاسی امنیتی فرمانداری آستانه اشرفیه  پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه برگزارشد .

   

  معاون سیاسی فرماندار نیز دراین نشست با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در اهمیت انتخابات از نقش آفرینی بسیجیان گفت و اظهار کرد: بسیجیان در مقابله با ویروس کرونا ،حضور در اردوهای جهادی و بحران های کشور حماسه ها آفریدند که جا دارد دراین مهم(انتخابات)نیز پیشتاز باشند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق، صادق کاظم خواه از توطئه ها و تلاش های دشمنان در عدم حضور مردم و کاهش مشارکت در گفت و افزود: دشمن در جنگ ترکیبی و فضای رسانه ای با چالشی کردن امنیت کشور ،ناکارآمدی و ایجاد یاس سعی در کاهش مشارکت در انتخابات را دارد .

  معاون سیاسی فرماندار خاطرنشان کرد: بسیج با ظرفیت ۲۳ قشری اعم از بسیج هنرمندان ، بسیج مهندسین و…..در هر چهار اصل امنیت ، سلامت ، مشارکت و رقابت در حوزه تبیینی نقش آفرین است.

  کاظم خواه کرسی نماینده مجلس را بسیار مهم دانست و تاکید کرد: با برگزاری نشست ها با محوریت انتخابات ضمن افزایش مشارکت و ایجاد رقابت در انتخاب اصلح شاخصه های مدنظر و مورد تاکید حضرت آقا برای نماینده مردم شدن تبیین شود .

  معاون سیاسی تعیین و رهبری سرنوشت نظام و کشور را از خود مردم دانست و تصریح کرد: مردم تصمیم گیرنده در تعیین سرنوشت کشور هستند، بسیجیان با عهده دارشدن بسیاری از شعب صندوق امنیت انتخابات و در شناسایی خرید و فروش آرا در حوزه سلامت نقش آفرینی دارند.

  سرهنگ پاسداریاسر مومنی؛جانشین فرمانده سپاه شهرستان آستانه اشرفیه  از اهمیت انتخابات گفت و اظهار کرد: انتخابات آینده اولین انتخابات پس از حاکمیت انقلابی در کشور و بعداز اغتشاشات گذشته است که ضرورت اهمیت در نمایش سرمایه اجتماعی را می رساند.

  وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب در اهمیت انتخابات افزود:چهارکلید واژه مهم از سوی رهبر معظم انقلاب: مشارکت،سلامت ،مراقبت،امنیت برای انتخابات مطرح شده است که ضرورت نقش آفرینی بسیجیان را درافزایش مشارکت به عنوان یک تکلیف در مرحله اول می رساند.

  سرهنگ پاسدار مومنی یکی از مواردهای جامعیت نظام را انتخابات دانست که حفظ و تحکیم نظام تکلیف بسیجیان می باشد.

  وی با بیان اینکه نظام نقش آفرینی،حضور مردم،و سیاست گذاری های نقش و مشارکت مردم را ارجع می داند از توطئه های دشمن درکاهش مشارکت گفت و تصریح کرد: بی ثبات سازی کشور،ایجاد تفرقه، دوقطبی سازی و القای ناکارآمدی راهبرددشمن در کاهش مشارکت مردم در تصمیم گیری کشور می باشد.

  جانشین فرمانده سپاه شهرستان آستانه با تاکید به افزایش مشارکت و نقش تکلیف مدرانه بسیجیان ، بصیرت افزایی در خود و دیگران و عدم بازی در زمین دشمن (حرکت ، اقدام و رفتاری )را توصیه مهم رهبر معظم انقلاب به بسیجیان در انتخابات بیان کرد.

  در ادامه نشست جمعی از بسیجیان رفع و حل مشکلات شهرستان ، برگزاری کرسی های آزاد اندیشی ، نشست های بصیرتی در محلات با سخنرانان مجرب ، تولید محتوا به پایگاه های فضای مجازی و همراهی مسئولین با مردم را در افزایش مشارکت را به عنوان راهکار ارائه کردند.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *