×

اولین جشنواره فصلی رسانه ای در گیلان برگزار می شود

 • کد نوشته: 84418
 • ۱۴۰۲/۰۹/۱۱
 • ۰
 • مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان از برگزاری اولین جشنواره فصلی ویژه اصحاب رسانه استان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، میلاد ابراهیمی با بیان اینکه به منظور هدایت تولید محتوا، جشنواره رسانه ای هر ۳ ماه یک بار توسط خانه مطبوعات برگزار می شود، اظهار کرد: نقش آفرینی جامعه خبری در توسعه استان و […]

  اولین جشنواره فصلی رسانه ای در گیلان برگزار می شود
 • مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان از برگزاری اولین جشنواره فصلی ویژه اصحاب رسانه استان خبر داد.

  به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، میلاد ابراهیمی با بیان اینکه به منظور هدایت تولید محتوا، جشنواره رسانه ای هر ۳ ماه یک بار توسط خانه مطبوعات برگزار می شود، اظهار کرد: نقش آفرینی جامعه خبری در توسعه استان و معرفی فرصت ها و ظرفیت های رسانه ای از مهم ترین اهداف برگزاری جشنواره فصلی رسانه های گیلان می باشند.

  وی ارج نهادن به تلاش فعالان حوزه اطلاع رسانی استان، افزایش رقابت موثر و سازنده در توسعه محتوایی مطبوعات محلی و خبرگزاری ها، ارزیابی مهارت ها و شناسایی برترین های رسانه ای استان را از دیگر اهداف جشنواره فصلی رسانه برشمرد و افزود: جشنواره مذکور در بخش های
  یادداشت و مقاله، گزارش و عکس برگزار می شود.

  مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با اشاره به موضوعات اولین جشنواره فصلی رسانه های استان، تصریح کرد: اصحاب رسانه گیلان می توانند در موضوعات فرزند آوری، جوانی جمعیت و بحران سالمندی، مدیریت شهری و مشارکت شهروندان، رشت؛ شهر خلاق خوراک، اقتصاد کشاورزی و صنایع تبدیلی، نشاط آفرینی اجتماعی و امید افزایی، نقش منطقه آزاد انزلی در توسعه مبادلات تجاری و اقتصاد دریا محور، پیشگیری از آسیب های اجتماعی،  آسیب‌شناسی چالش‌های صنعت و معدن و کودک و نوجوان آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

  ابراهیمی با بیان اینکه محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد، اظهار کرد: آثار ارسالی باید در نشریات محلی و سرپرستی های استانی چاپ و یا در خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان منتشر شده باشد.

  وی ادامه داد: آثار مربوط به رسانه های لغو مجوز شده، فاقد مجوز و همچنین بولتن‌ها و ویژه نامه های داخلی ادارات امکان شرکت در جشنواره را نخواهند داشت.

  مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با اشاره به برگزاری آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان در دی ماه سال جاری یاد آور شد: آثار ارسالی شرکت کنندگان در جشنواره باید از ۱۰ شهریور ۱۴۰۲  تا ۱۰ دی ۱۴۰۲ در رسانه های مکتوب، پایگاه های خبری و نمایندگی خبرگزاری های دارای مجوز منتشر شده باشند.

  ابراهیمی با بیان اینکه در مراسم اختتامیه از نفرات اول تا سوم به انتخاب داوران تجلیل به عمل می آید، تصریح کرد: از رسانه ای که بیشترین آثار را در هر یک از موضوعات جشنواره داشته باشد، به صورت ویژه تقدیر خواهد شد.

  وی خاطرنشان کرد: علاقمندان به شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را به ایمیل
  gilan.khanehmatbooat@gmail.com
  و یا شماره ۰۹۹۲۵۱۰۰۶۸۹ در پیام رسان های ایتا یا بله ارسال نمایند.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *