×

اورژانس دهستان چهارده بخش مرکزی شهرستان آستانه اشرفیه مورد بهره برداری قرار گرفت + عکس

 • کد نوشته: 84421
 • ۱۴۰۲/۰۹/۱۱
 • ۰
 • طی مراسمی که پیش از ظهر امروز در روستای شیرکوه از توابع دهستان چهارده برگزارشد اورژانس این روستا مورد بهره برداری قرار گرفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رئیس مرکز شبکه  بهداشت  آستانه اشرفیه  ضمن اظهار شادمانی از افتتاحیه اورژانس در این روستا از تلاش ها و پیگیری های نماینده این شهرستان  […]

  اورژانس دهستان چهارده بخش مرکزی شهرستان آستانه اشرفیه مورد بهره برداری قرار گرفت + عکس
 • طی مراسمی که پیش از ظهر امروز در روستای شیرکوه از توابع دهستان چهارده برگزارشد اورژانس این روستا مورد بهره برداری قرار گرفت.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رئیس مرکز شبکه  بهداشت  آستانه اشرفیه  ضمن اظهار شادمانی از افتتاحیه اورژانس در این روستا از تلاش ها و پیگیری های نماینده این شهرستان  و علوم پزشکی استان تقدیر کرد و اظهار کرد: ما در آینده نزدیک چهار مرکز خانه بهداشت دهشال ، پایین رودپشت ، اشمان کماچال  که بیش از ۹۵ درصد کارهای فیزیکی آن به اتمام رسیده است مورد بهره برداری قرار  خواهیم داد.

  دکتر شهریزاد با اشاره به ساخت دو مرکز جامع سلامت در شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر  اظهار خرسندی کرد که فاز اول مرکز جامع سلامت بندر کیاشهر  بر اساس تاریخ پیش بینی شده به اتمام برسد .

  فرماندار آستانه اشرفیه نیز طی سخنانی کوتاه از تلاش های دولت مردمی رئیسی در رفع نیازهای درمانی مردم مطالبی را بیان کرد.

  دکتر گل شکن معاون توسعه علوم پزشکی گیلان نیز با اشاره به ضرورت راه اندازی اورژانس دهستان چهارده گفت: ما هر ماه در  مناطق لولمان ، کوچصفهان و چهارده  بین ۱۷۰ تا ۲۰۰ واحد عملیاتی اورژانس داشتیم که با راه اندازی این واحد می تواند علاوه بر پوشش منطقه چهارده ، این دومنطقه و حتی شهر آستانه اشرفیه را نیز پوشش دهد.

  نماینده مردم آستانه اشرفیه  با اشاره  تحویل یک دستگاه آمبولانس برای اورژانس چهارده، راه اندازی اورژانس را از درخواست های مردم این دهستان برشمرد و گزارش مبسوطی درباره تامین زیر ساخت ها در بخش آسفالت و شبکه برق و نصب ترانسفورماتور دهستان چهارده ارائه داد. 

   گفت و گو با مردم با حضور فرماندار ، امام جمعه استانه اشرفیه ، نماینده و جمعی از مسئولین  از دیگر برنامههای حاشیه ای افتتاحیه اورژانس چهارده بود.

  گفتنی است اورژانس چهارده  در ساختمان دهیاری  شیر کوه چهارده راه اندازی شده است و انتظار می رود که با احداث ساختمان اداری اورژانس در مرکز بهداشت همین روستا در آینده نه چندان دور  ، اورژانس چهارده نیز دارای واحد ساختمانی مستقل  شود.

   

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *