×

امانتداری فرزندان انقلاب با خلق حماسه در انتخابات

 • کد نوشته: 86355
 • ۱۴۰۲/۱۱/۱۷
 • ۰
 • در۴۵ سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرارداریم انقلابی که به فرمان امام خمینی(ره) وبا خون هزاران شهید به ثمر رسیده است که در ادامه با تدابیر داهیانه رهبر انفلاب اسلامی  و رشادت های مردان و زنان ایران اسلامی،  تا به امروز در اوج قدرت و صلابت ایستادگی کرده و  چشم نواز انقلابیون و گروه های مقاومت در کشورهای جهان و آزادی خواهان شده است.
  امانتداری فرزندان انقلاب با خلق حماسه در انتخابات
 • یادداشت جلال شرق، در۴۵ سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرارداریم انقلابی که به فرمان امام خمینی(ره) وبا خون هزاران شهید به ثمر رسیده است که در ادامه با تدابیر داهیانه رهبر انفلاب اسلامی  و رشادت های مردان و زنان ایران اسلامی،  تا به امروز در اوج قدرت و صلابت ایستادگی کرده و  چشم نواز انقلابیون و گروه های مقاومت در کشورهای جهان و آزادی خواهان شده است .

  نسل امروز از فرزندان و نوادگان نسل روزهای انقلاب و جنگ هستند که  در صحنه های مختلف کشور اسلامی   درحال خدمت به ملت ایران که صاحبان واقعی انقلابی شکوهمند هستند می باشند

  این نسل نه به عنوان یک مسئول  در عرصه قدرت و سیاست بلکه به عنوان یک حافظ انقلاب مردمی ،  خودرا بیش از هرمسئول امروز،  موظف به امانت داری  از دستاوردی انقلاب و ارزشهای آن می داند.

   

  آنقدر که حتی برای حفظش در دوره های مختلف فرزندش را تقدیم می کند، و اینکه از کدام دهه و نسل و یا در کدام منطقه و مرز و بوم فرقی نمی کند ،شهید داده است و از کسب عناوینی چون مدافع حرم ،مدافع حجاب، سلامت ،امنیت افتخار  پاسداری می کند .

   انقلاب ایران اسلامی  در جهان از هر بعدی ممتازاست چرا که با جستجوی کوچک در تاریخ، تمایز انقلاب اسلامی ایران را با انقلاب های دیگر می توان یافت .

  انقلابی که با فشارهای فراوان ، با کمیت مادی و نیروی انسانی متولد شد و در بدو تولد پیروزی اش توطئه های فراوانی را به جان خرید و بارها و بارها شهید داد اما ایستاد چون باید می ایستاد تا امانت الهی را به دست صاحب اصلی اش برساند .

  امروز که در تولد تقریبی نیم قرن از انقلاب هسیم مردم همه و همه در امتحان دیگر و حماسه دیگر قرار گرفته اند و پر قدرت تر با دلی زخم خورده از تروز  فرزندان  این مرز و بوم، از شهید و شهیده در سنین مختلف در دهه ها ی مختلف ،دراین امتحان حضور می یابند و ان شاءالله سربلند خواهند شد.

   

  ✍️هما اکبری
  فعال فرهنگی و رسانه ای شهرستان آستانه اشرفیه

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *