×

دکتر نادر رسولی و محمد بابایی تایید شدند/ اسامی نهایی داوطلبان تأیید صلاحیت‌ شده آستانه اشرفیه

 • کد نوشته: 86467
 • ۱۴۰۲/۱۱/۲۰
 • ۰
 • جواد شفیعی سخنگوی ستاد انتخابات گیلان لحظاتی پیش اعلام کرد که بر اساس آخرین اسامی تایید صلاحیت شده داوطلبان به ستاد انتخابات استان گیلان،  آقای نادر رسولی و محمد بابایی صلاحیت خود را دریافت و عملا به کارزار انتخاباتی حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه وبندر کیاشهر پیوستند  تا تعداد داوطلبان در این شهرستان به عدد 24 نفر برسد.
  دکتر نادر رسولی و محمد بابایی تایید شدند/ اسامی نهایی داوطلبان تأیید صلاحیت‌ شده آستانه اشرفیه
 • به گفته سخنگوی ستاد انتخابات گیلان با ابلاغ شورای محترم نگهبان ۴۴۵ نفر تأیید و ۸۵ نفر در انتخابات مجلس گیلان تأیید صلاحیت نشدند.

  به گزارش جلال شرق، در پی اتمام مهلت قانونی بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، شورای محترم نگهبان طی پنج مرحله اسامی تایید صلاحیت شدگان را به ستاد انتخابات ابلاغ کرد که در مجموع به تعداد ۴۴۵ نفر در یازده حوزه انتخابیه گیلان تائید صلاحیت و ۸۵ نفر عدم تائید شدند.

   به گفته جواد شفیعی ثابت دبیر ستاد انتخابات گیلان، در مرحله آخر چهار داوطلب جدید تائید صلاحید شدند و پنج نفر از حوزه‌های انتخابیه رشت-خمام و فومن-شفت و لاهیجان-سیاهکل هم که در مراحل قبل تایید صلاحیت آنها اعلام شده بود؛ با اعلام جدید شورای نگهبان به فهرست عدم تأییدها اضافه شدند.

  سخنگوی ستاد انتخابات استان گیلان گفت: به طور میانگین برای هر کرسی مجلس در استان ۳۴ نفر به رقابت می‌پردازند، گفت: بیشترین تعداد داوطلب تایید شده در حوزه انتخابیه رشت و خمام به تعداد ۱۲۸ نفر و کمترین تعداد داوطلب در حوزه انتخابیه صومعه سرا با ۱۶ نفر است.

  به گفته دبیر ستاد انتخابات گیلان، آقایان احمد دنیا مالی (بندر انزلی) و محمد بابایی و نادر رسولی (آستانه‌اشرفبه) و حسنی جوریابی (رشت) تأیید صلاحیت شدند.

    دبیر ستاد انتخابات استان گیلان با تاکید بر قانونمداری نامزدها گفت: مهلت قانونی تبلیغات بمدت یک هفته و از سوم اسفند آغاز میشود و داوطلبین باید تا ۲۱ بهمن رئیس ستاد خود را به فرمانداری‌ها اعلام کرده و ضمن ثبت منابع تعامین مالی هزینه های انتخاباتی در سامانه شفافیت، سامانه های مجازی تبلیغاتی خود را به فرمانداری رسماً اعلام کنند.

   

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *