×

امام جمعه بندرکیاشهر:
۲۲ بهمن به منزله مظهر اقتدار ملی است/حضور همگانی مردم در پای صندوق های رای، تامین کننده امنیت کشوراست

 • کد نوشته: 86483
 • ۱۴۰۲/۱۱/۲۰
 • ۰
 • انقلاب اسلامی عزت ملی را به ارمغان آورد وامروز جوانان در زمینه توسعه ، عمران ، کشاورزی ، نانو فناوری ، در تولید داروهای ضد سرطان ... رشد و شکوفایی داشته اند.
  ۲۲ بهمن به منزله مظهر اقتدار ملی است/حضور همگانی مردم در پای صندوق های رای، تامین کننده امنیت کشوراست
 • امام جمعه بندرکیاشهر مهمترین ، محکمترین پناهگاه را تقوا دانست و اظهار کرد: دشمن در صدد خدشه دار کردن عزت و کرامت انسان است که راه عدم تبعیت از شیطان، تقوا می باشد

  به گزارش جلال شرق، حجت الاسلام والمسلمین نصرت امیدی۲۲ بهمن را به منزله مظهر اقتدار ملی بیان کردو افزود: ‌۲۲ بهمن زنده بودن و با نشاط بودن ملت سلحشور و انقلابی ایران را در صحنه بین الملل به تصویر خواهد کشید

  وی ادامه داد: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن عمل صالح و از مصادیق توصیه به حق می باشد.

  امام جمعه بندرکیاشهر با بیان اینکه با ظهور انقلاب اسلامی وابستگی به غرب از بین رفت تصریح کرد: انقلاب اسلامی استقلال فرهنگی و سیاسی را برای ملت عزیز ایران به ارمغان آورد،انتخاب مسئولین و انتصاب آنها از ابتدایی ترین حق کشور بود که به دلیل وابستگی به پهلوی با نظر مستقیم به غرب صورت می گرفت.

  وی یکی از معجزات انقلاب را جوانان دانست که شاهد از بین رفتن رژیم اشغال گر خواهیم بود گفت : جوانانی که نه انقلاب ، نه امام و نه هشت سال دفاع مقدس را ندیدند اما مانند بزرگانی چون همت ، باکری و خرازی ها مدافع حرم، امنیت و…شدند .

  حجت‌الاسلام والمسلمین امیدی با اذعان به اینکه انقلاب اسلامی عزت ملی را به ارمغان آورد اضافه کرد: امروز جوانان در زمینه توسعه ، عمران ، کشاورزی ، نانو فناوری ، در تولید داروهای ضد سرطان … رشد و شکوفایی داشته است .

  وی برگزاری پرشور انتخابات و حضور همگانی مردم در پای صندوق های رای تامین کننده امنیت کشور مطرح کردو گفت : دشمن از پشتوانه مردمی نظام بیش از امکانات تسلیحاتی در هراس است.

  امام جمعه بندر کیاشهر با تاکید به اتحاد و همدلی اظهار کرد: در کشور مشکلات وگرفتاری های وجود دارد که بخشی به کم کاری و بخشی به تحریم ارتباط دارد اما مردم به منظور رقم زدن اتحاد و همدلی به میدان خواهند آمد .

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *