×

یک پست اسکله و چهار مخزن سوخت در بندرکاسپین بهره برداری شد

 • کد نوشته: 89292
 • ۱۴۰۳/۰۳/۱۰
 • ۰
 • یک پست اسکله و چهار مخزن روغن و سوخت در بندرکاسپین با اشتغالزایی ۵۵ نفر امروز پنجشنبه با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و استاندار گیلان بهره برداری شد
  یک پست اسکله و چهار مخزن سوخت در بندرکاسپین بهره برداری شد
 • یک پست اسکله و چهار مخزن روغن و سوخت در بندرکاسپین با اشتغالزایی ۵۵ نفر امروز پنجشنبه با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و استاندار گیلان بهره برداری شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق به نقل از ایرنا، این پروژه ها در مجموع با ۶ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری به انجام رسیده است که از این میان یک پست اسکله با چهار هزار مترمربع پس‌کرانه و سرمایه گذاری پنج هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی در راستای تکمیل زیر ساخت های بندر کاسپین اجرا و بهره برداری شده است.

  همچنین چهار مخزن روغن و سوخت نیز با ۲۸ هزار متر مکعب ظرفیت در این مجتمع بندری با سرمایه گذاری هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال انجام شده است.

  ۷۰ درصد ازساخت اسکله و ۱۰۰ درصد ساخت مخازن روغن و سوخت در دولت سیزدهم انجام شده است.

  حجت‌اله عبدالملکی نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد امروز در سفر امروز خود به منطقه آزاد انزلی علاوه بر این پروژه ها از المان بلوار شهید جمهور در بندرکاسپین نیز رونمایی کرد.

  حضور و سخنرانی در آیین نکوداشت سید شهیدان خدمت و همراهان ایشان و نیز سالگرد شهید مدافع حرم منطقه آزاد انزلی در مسجد امام حسین (ع) طالب آباد از برنامه های دکتر عبدالملکی در این سفر بود.

  منبع: ایرنا

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *