×

رسانه ها با نقش جذب کنندگی مردم، صادقانه قلم فرسایی کنند

 • کد نوشته: 89492
 • ۱۴۰۳/۰۳/۱۷
 • ۰
 • فرماندار آستانه اشرفیه در نشست با بانوان خبرنگار بسیج رسانه استان گیلان در حسینیه اعظم حرم مطهر آقا سید جلال الدین اشرف ضمن گرامیداشت ارتحال امام خمینی (ره)_قیام ۱۵ خردادو شهدای خدمت از تاثیر گذاری و نقش خبرنگاران در پیشبرد اهداف نظام و توسعه شهر و استان گفت و اظهار کرد: خبرنگاران با اشرافیت به امور مختلف در معرفی ظرفیت ها و نیازمندی های سطح استان گیلان،مسئولین را در مسیر درست راهنمایی می کنند .
  رسانه ها با نقش جذب کنندگی مردم، صادقانه قلم فرسایی کنند
 • فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در نشست با بانوان خبرنگار گفت: رسانه ها در راستای خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم همراه مسئولین باشند .

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جلال شرق ،خسرو آرنگ فرماندار آستانه اشرفیه در نشست با جمعی از بانوان خبرنگار  استان گیلان در حسینیه اعظم حرم مطهر آقا سید جلال الدین اشرف با گرامیداشت ارتحال امام خمینی (ره)_قیام ۱۵ خردادو شهدای خدمت از تاثیر گذاری و نقش خبرنگاران در پیشبرد اهداف نظام و توسعه شهر و استان گفت و اظهار کرد: خبرنگاران با اشرافیت به امور مختلف در معرفی ظرفیت ها و نیازمندی های سطح استان گیلان،مسئولین را در مسیر درست راهنمایی می کنند .

  وی با اشاره به حسن اعتماد مردم به اصحاب رسانه ،زبان گویای مردم و چشم و گوش مسئولین بودن افزود: رسانه ها به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین در رفع نیازمندی ها و نواقص شهرستان یاری گر مسئولین در امر خدمت رسانی بیشتر به مردم هستند.

  نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به ویژگی های بارز شهید رئیسی و خدمت جهادی وی تبیین عملکرد دولت را برای مردم در راستای مسیر شهید رئیسی و خنثی شدن توطئه های دشمن ضروری دانست.

  فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با اشاره به در پیش بودن انتخابات سال جاری از نقش و اهمیت رسانه ها گفت و ادامه داد: رسانه ها ضمن افزایش سطح آگاهی جامعه و دعوت به حضور مردم در انتخابات، در انتخاب فرد اصلح با آگاهی و تحلیلی های منطقی بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی نقش اساسی دارند .

  رسانه ها با نقش جذب کنندگی مردم، صادقانه قلم فرسایی کنند

  زینت ربیع پور همسر شهید مدافع حرم جمال رضی نیز دراین نشست ضمن گرامیداشت شهدای خدمت ،جانفشانی شهدا یکی از ویژگی‌های شخصیتی بارز شهید رضی را “خدمت به مردم” عنوان کردو گفت: شهید رضی با ایمان به آینده خدمت عبادت است ، خدمت به خانواده، دوستان و اطرافیان برای او بسیار اهمیت داشت.

  وی ضمن انتقاد از کاربرد کلیشه ای «شهدا شرمنده ایم» در مسیر راه شهید قرارگرفتن را مهم دانست و افزود:با جستجو در زندگی شهدا بویژه شهدای خدمت با وجود توهین ها و توطئه ها بعضا داخلی در امر خدمت رسانی زبانزد هستند .

  ربیع پور با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری شهید رئیسی را دولتمرد اهل عمل دانست و اظهارکرد : شهید جمهور با تمام توان پیگیر جدی در امورات مختلف بود .

  وی ویژگی« تواضع» شهید رئیسی را در جمع خبرنگاران و خواستار انتقاد از عملکردش، مهم برشمرد و گفت : شهید جمهور در سازمان ملل وقتی او را نماینده مردم ایران خطاب کردند، شهدا را نماینده مردم ایران بیان کرد.

  ربیع پور رسالت رسانه ها را در انعکاس به موقع و صحیح از مباحث کشور تاکید کردو ادامه داد :رسانه ها در مقابل توطئه های دشمن که تضعیف دولت ایران اسلامی را هدف دارند ، صادقانه قلم فرسایی کنند .

  وی ادامه داد: رسانه ها با نقش تاثیر گذار درجامعه، با دعوت مردم به انتخابات و کاهش توطئه ها و شبهات در شرایط حساس در مسیر شهدا قراردارند .

  بانوان بسیج رسانه استان گیلان در سفر نیمه روزه خود به شهرستان آستانه اشرفیه ضمن زیارت حرم مطهر آقاسید جلال الدین اشرف با حضور در چایخانه حضرت رضا(ع) به عنوان خادم‌ از زائرین حرم سید جلال الدین اشرف پذیرایی کردند.

  خبرنگار : هما اکبری

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *