×

از اظهارات تبلیغاتی نامزدهای انتخابات چه خبر؟

 • کد نوشته: 89678
 • ۱۴۰۳/۰۳/۲۵
 • ۰
 • روز مانده به برگزاری انتخابات زودهنگام چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اخبار مربوط به کاندیداها و آخرین اظهاراتشان را می‌توانید در این گزارش مرور کنید.
  از اظهارات تبلیغاتی نامزدهای انتخابات چه خبر؟
 • ۱۳روز مانده به برگزاری انتخابات زودهنگام چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اخبار مربوط به کاندیداها و آخرین اظهاراتشان را می‌توانید در این گزارش مرور کنید.

  به گزارش جلال شرق به نقل ازایسنا، در ادامه برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداهای چهاردهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی، امیرحسین قاضی زاده هاشمی در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری با موضوع برنامه هفتم توسعه بیان کرد: در جریان تصویب برنامه توسعه پنجم، ششم و هفتم بوده‌ام. البته برنامه‌های پنج ساله سابقه قبل انقلاب نیز دارند و تقریبا همه برنامه ها با مشکل رو به رو بوده و عملکرد آن زیر ۵۰ درصد بوده است.

  وی با تاکید بر این‌که «کنترل تورم انجام شدنی و قطعی است» ادامه داد: این فقط نظر کارشناسان داخل و قشر خاصی نیست بلکه کارشناسان خارجی نیز بر همین موضوع تاکید دارند. دولت خانواده تورم را تک رقمی خواهد کرد. در درجه اول مخارج دولت باید کنترل شود و نقدینگی کشور از طریق کنترل بانک‌ها انجام شود.

  از اظهارات تبلیغاتی نامزدهای انتخابات چه خبر؟

   

  *********

  همچنین سعید جلیلی دیگر کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری که روز پنج‌شنبه به قم سفر کرده بود، در دیدار با مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، با بیان اینکه «نباید زمان را از دست داد و با برنامه جدی وارد شد»، گفت: نمی‌شود فردای روز انتخابات با حوصله مشکلات را بررسی کرد بلکه باید از قبل برنامه داشته باشیم. شعار یک نامزد باید عصاره و خلاصه برنامه ۴ ساله او باشد نه این‌که فقط یک جمله قشنگ رای آور باشد پس در شعار نباید توصیف و تحلیل غلط وجود داشته باشد.

  از اظهارات تبلیغاتی نامزدهای انتخابات چه خبر؟

   

  جلیلی همچنین در ادامه سفر به قم در مسجد امام حسن عسکری(ع) در قم اظهار کرد: ما باید دولتی انتخاب کنیم که به جهانی از فرصت ها و جهش ایران باور داشته باشد. لازمه تحقق این شعار، داشتن برنامه و مشارکت هر ایرانی است. هر روستای ما باید یک سلولی برای جهش تولید باشد. هر مرکز علمی، دانشگاه قرارگاهی برای پیشرفت کشور باشد که ما برای این هدف برنامه داریم. این مسیر را با برنامه و شناخت انتخاب کرده‌ایم و با مشارکت مردم، این قله پیشرفت فتح خواهد شد.

  اریم.

   

   

  از اظهارات تبلیغاتی نامزدهای انتخابات چه خبر؟

   

  سعید جلیلی همچنین پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳  با حضور در برنامه تلویزیونی «صف اول» با اشاره به سوابق خود در وزارت خارجه، اظهار کرد: اگر امروز از مقام ریاست جمهوری صحبت می‌کنیم، شاید یکی از موارد کمکی به این مقام این است که دستور صادرشده وی از سوی چه کسانی اجرا می‌شود و چه مسیری طی می‌کند. این شناخت از پایین تا بالا و آگاهی از سلسله مراتب، مهم است تا کارها خوب انجام شود.

   

   

  *********

  حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی دیگر کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ با حضور در برنامه تلویزیونی «میزگرد سیاسی»، اظهار کرد: برای رسیدن به اهداف دیپلماتیک باید توان داخلی خود را ارتقا ببخشیم. جامعه می‌تواند در هر عرصه‌ای تلاش‌های خود را به نتیجه برساند که حرف برای گفتن و میدان بازی را در اختیار داشته باشد. مناسبات خارجی برای تامین منافع ملی و بعضاً برای رقابت است. سیاست جمهوری اسلامی از ابتدا با امام راحل و بعد رهبری انقلاب در مناسبت‌های مختلف بیان شده که باید ملت و دولت قدرتمندی باشیم تا بتوانیم از حقوقمان در داخل و خارج دفاع کنیم. خوشبختانه امروز در عرصه مناسبی در سطح جهانی قرار گرفته‌ایم.

  از اظهارات تبلیغاتی نامزدهای انتخابات چه خبر؟

   

  *********

  به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف دیگر نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری صبح پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ در نشست با مسئولان ستادهای استانی گفت: ما باید با درایت و پختگی کار را پیش ببریم. امروز در حین اینکه در حال رقابت در جبهه انقلاب هستیم باید وحدت، یکپارچگی و ید واحده را به نمایش بگذاریم که از هر یک از نامزدها گرفته تا ستادها این موضوع را رعایت نکند اولین ظلم را به انقلاب اسلامی، به شهدا و به سیدالشهدای خدمت کرده‌اند. اگر حرف از شهید رئیسی و شهید سلیمانی می‌زنیم باید در رفتار، گفتار و کردار اینگونه عمل کنیم.  ما این وحدت و همدلی را صرفا تا هشتم تیر ماه نمی‌خواهیم، اگر من توفیق خدمت پیدا کنم قطعا بعد از روز انتخابات، آغوش را بازتر و همگرایی را بیشتر می‌کنم تا با استفاده از همه ظرفیت ها کارها را انجام دهیم.

  از اظهارات تبلیغاتی نامزدهای انتخابات چه خبر؟

   

  حضور در برنامه تلویزیونی «میزگرد فرهنگی»، دیگر برنامه تبلیغاتی محمدباقر قالیباف در روز پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ بود که وی در این برنامه اظهار کرد: نقش فرهنگ در دولت ما به عنوان دولت خدمت و پشرفت، اساسی است.موضوع زن و خانواده هم مهمترین موضوع در عرصه فرهنگ است و زن را مهمترین عنصر خانواده به عنوان پایه و سلول اصلی جامعه می‌دانیم. فرهنگ زنانه ترین عنصر جامعه است.

  از اظهارات تبلیغاتی نامزدهای انتخابات چه خبر؟

   

  **********

  علیرضا زاکانی دیگر کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری پنج‌شنبه با حضور در مدرسه و حوزه علمیه معصومیه قم تصریح کرد: کشور امروز فرصت‌ها و تهدیدات بسیاری دارد. کسی که وارد صحنه می‌شود باید این‌ها را بشناسد. حتما نوسان بازار ارز، قاچاق، ناترازی بانک‌ها و پول‌های سرگردان چالش است اما هرکس می‌خواهد وارد صحنه شود باید بگوید می‌خواهد با تهدیدات و فرصت‌ها چه کند و برای آبادانی چه اقدامی انجام دهد؟ چالش‌های کشور را می‌توان به فرصت تبدیل و از این طریق مشکلات مردم را مرتفع کرد. بهترین نتیجه این فرصت‌ها باید در سفره و سبد زندگی مردم و نیازهای کشور دیده شود که می‌تواند در اولویت‌ها نتیجه دهد و ثمربخش باشد.

  از اظهارات تبلیغاتی نامزدهای انتخابات چه خبر؟

   

  علیرضا زاکانی همچنین پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ در چهارمین روز تبلیغات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برنامه «با مردم»، با تسلیت شهادت رئیس‌جمهور و هیات همراه گفت: از بعد از اصلاح قانون اساسی، شرایط متوازنی نداشتیم تا دولت شهید رییسی. این شهید با اخلاص، فداکاری، علم و دانش خود مسیری را دنبال کرد که نسبت دولت با اساس رهبری معظم انقلاب، مردم و نظام اسلامی و دوستان انقلاب و دشمنان ایران مشخص کرد. او برای خود خادمی را انتخاب کرد و در مسیر ایرانی آباد و پیشرفته از هیچ چیز دریغ نکرد.

  وی خاطرنشان کرد:  هر فردی که خودش را در مقام انتخاب قرار داده باید حتما دقت کند که چه نکاتی را بیان می‌کند و چه وعده‌هایی می‌دهد و چه ایده‌ها و برنامه‌هایی را ارائه می‌کند. این برنامه‌ها باید حتما با گذشته‌اش سازگار باشد مخصوصا اینکه شرایط کشور را بشناسد. امروز در معیشت و زندگی مردم گره‌هایی وجود دارد، چگونه می‌خواهد آنها را باز کند.

  از اظهارات تبلیغاتی نامزدهای انتخابات چه خبر؟

   

  *********

  مسعود پزشکیان دیگر نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ظهر پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ در حاشیه مراسم ترحیم جعفر میلی منفرد از اساتید دانشگاه در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که مهمترین اولویت جنابعالی برای مدیریت کشور چیست؟ اظهار کرد: حل مشکل معیشتی مردم و رسیدن به محرومین مهمترین اولویت من در این زمینه است.

  از اظهارات تبلیغاتی نامزدهای انتخابات چه خبر؟

   

  این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری همچنین در پاسخ به پرسش یک کاربر شبکه اجتماعی «اکس» مبنی بر اینکه «به «فدرالیسم» برای ایران باور دارید یا خیر؟» تاکید کرد: به «هر ایده‌ای» که یکپارچگی سرزمینی ایران را خدشه دار کند، باور ندارم.

  حضور در برنامه «میزگرد اقتصادی» که شامگاه پنج‌شنبه از شبکه یک سیما برگزار شد، دیگر برنامه تبلیغاتی مسعود پزشکیان بود که وی به بیان دیدگاه‌ها و اولویت‌های اقتصادی خود پرداخت و با اشاره به شاخص‌های اقتصادی کشور عنوان کرد: استناد من در آن‌چه که عرض می‌کنم بانک مرکزی، مرکز مدیریت بدهی‌های دولت وزارت اقتصاد و همچنین سازمان برنامه و بودجه و مرکز آمار کشور است؛ بدهی دولت به بانک مرکزی از آغاز سال ۱۴۰۰ تا بهمن از ۱۱۵ همتبه ۳۰۲ همت رسیده است یعنی ما ۱۸۷ همت افزایش داریم؛ همچنین بدهی دولت به بانک‌ها از همان سال از ۴۱۶ همت به ۸۱۹ یعنی نزدیک به دو برابر رسیده است. انتشار اوراق مالی طی این سالها ۷۵۲ همت یعنی دو برابر آن‌چه که در شهریور ۱۴۰۰ وجود داشته است.

  از اظهارات تبلیغاتی نامزدهای انتخابات چه خبر؟

  ********

  * اظهارات و سخنان سومین روز تبلیغات نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری را می‌توانید در این لینک مرور کنید.

  * همچنین اخبار مرتبط با ستادهای انتخاباتی کاندیداها را با کلیک بر روی اسامی زیر بخوانید:

  مسعود پزشکیان

  محمدباقر قالیباف

  سعید جلیلی

  علیرضا زاکانی

  امیرحسین قاضی زاده هاشمی

  مصطفی پور محمدی

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *