×

نگاهی سریع به زمان مناظره ۶ کاندیدای انتخابات ۱۴۰۳

 • کد نوشته: 89728
 • ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
 • ۰
 • اعلام شده است که در پاسخ به درخواست مردم،  هیئات مذهبی و تشکل‌های مردمی برگزار کننده جشن عظیم غدیر و به منظور بهره‌مندی مردم از مشاهده آخرین مناظره و شرکت در این جشن پرشکوه، ساعت برگزاری مناظره پنجم در روز سه شنبه ۵ تیر، از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه تا ۱۶ پخش خواهد شد. 
  نگاهی سریع به زمان مناظره ۶ کاندیدای انتخابات ۱۴۰۳
 • در راستای فضای تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری، پنج مناظره چهار ساعته از شبکه یک سیما تهیه و پخش خواهد شد. اولین مناظره فردا؛ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ با حضور شش کاندیدای این انتخابات برگزار خواهد شد.

  به گزارش جلال شرق،   ایسنا نقل کرده است که این مناظرات در ساختمان شیشه‌ای سازمان صداوسیما با تفاوت‌هایی در محتوا و نحوه اجرا و همچنین زمان پخش، نسبت به دوره‌های قبل این مناظره‌ها با اجرای مهدی خسروی گوینده خبر همراه خواهد بود.  جزئیاتی از این مناظره ها که مدت زمان پخش آن چهار ساعت است را در جدول زیر مرور کنید.

  نگاهی سریع به زمان مناظره ۶ کاندیدای انتخابات ۱۴۰۳

   

  روز تاریخ ساعت
  مناظره اول دوشنبه ۲۸ خرداد۱۴۰۳ ۲۰تا ۲۴
  مناظره دوم پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ۲۰ تا ۲۴
  مناظره سوم جمعه  ۱ تیر ۱۴۰۳ ۲۰ تا ۲۴
  مناظره چهارم دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ ۲۰ تا ۲۴
  مناظره پنجم سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ ۱۲:۳۰ تا ۱۶

  اعلام شده است که در پاسخ به درخواست مردم،  هیئات مذهبی و تشکل‌های مردمی برگزار کننده جشن عظیم غدیر و به منظور بهره‌مندی مردم از مشاهده آخرین مناظره و شرکت در این جشن پرشکوه، ساعت برگزاری مناظره پنجم در روز سه شنبه ۵ تیر، از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه تا ۱۶ پخش خواهد شد.

  مسعود پزشکیان، مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی ، علیرضا زاکانی، امیرحسین قاضی‌زاده، محمدباقر قالیباف کاندیداهای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری هستند.

  هر نامزد ریاست جمهوری، در برنامه مناظره‌های انتخاباتی، فرصت ۱۰۵۰ دقیقه‌ای برای تبلیغات خواهد داشت.

  «مناظره‌های انتخاباتی» به صورت زنده از هر سه کانال شبکه جهانی جام‌جم پخش خواهد شد. محورهای برنامه‌های مناظره و میزگردها قبل از برنامه به اطلاع ستادهای نامزدها رسانده خواهد شد.

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *