×

نفرات برتر چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله شهرستانی منطقه ۲ معرفی شدند

  • کد نوشته: 90421
  • ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  • ۰
  • اختتامیه چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله شهرستانی منطقه دو به میزبانی اداره اوقاف آستانه اشرفیه و باحضور قریب به ۲۰۰ نفر برادر و خواهر جامعه قرآنی شهرستان آستانه اشرفیه ،لاهیجان ،لنگرود و رودسر در حرم مطهر آقاسید محمد آخوند مزار برگزار شد
    نفرات برتر چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله شهرستانی منطقه ۲ معرفی شدند
  • اختتامیه چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله شهرستانی منطقه دو به میزبانی اداره اوقاف آستانه اشرفیه و باحضور قریب به ۲۰۰ نفر برادر و خواهر جامعه قرآنی شهرستان آستانه اشرفیه ،لاهیجان ،لنگرود و رودسر در حرم مطهر آقاسید محمد آخوند مزار برگزار شد.

     به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق،  در این آئین قرآنی که میرکل اوقاف و امور خیریه گیلان ، امام جمعه و جامعه قرآنی شهرهای شرق گیلان حضور داشتند  پس از معرفی نفرات برتر  در رشته های اذان، فرائت زیر ۱۸ سال برادران و خواهران  ، دعا خوانی ، قرائت بزرگسال  ، حفظ کل ، ترتیل  ، حفظ ۲۰ جز قرآن،  حفظ ۵، ۱۰ و ۲۰ جز قرآن و..جوایزی به رسم یادبود و لوح سپاس اهدا شد.

    نفرات  برتر اول تا سوم هر رشته ه به شرح زیر در مرحله شهرستانی منطقه ۲ بدین شرح اعلام شد.

    نفرات برتر رشته اذان:۱- حسین رنجبر ۲- علی اکبر زراعتی ۳- مهدی خوش منش

    رشته قرائت برادران زیر ۱۸ سال:۱- سید ابوالفضل حسینی۲- علی طلوع ۳- محمد حسام رحیمی

    رشته دعاخوانی برادران:۱- میلاد کوهنورد۲- احمد علی صدیقی ۳- اسماعیل قندوز

    رشته قرائت برادران بزرگسال:۱- سید محمد حسن نورمحمدی ۲- علی حسین پور۳- مرتضی چایچی

    رشته حفظ کل برادران:۱-محمر رضا جعفرپور۲- محمد طه شافعی۳- مرصاد محمد نیا

    رشته حفظ ۲۰ جز برادران:۱- محمد جواد جهاندوست۲- محمد جواد طوافی

    حفظ کل برادران بزرگسال:اسماعیل عبادتی نفر اول شد

    ترتیل برادران بزرگسال:۱-سجاد اکباتانی۲- علی ابراهیمی۳- محمدجواد علیزاده

    رشته حفظ ۱۰ جز خواهران:۱- کلثوم شریف پور۲- رقیه سادات موسوی ۳- نازنین زهرا کریمی

    قرائت خواهران زیر ۱۸ سال:۱- فاطمه فلاح مهدی پور۲- مبینا دامادی

    قرائت خواهران بزرگسال:۱- سیده فاطمه صلواتیان۲- فاطمه امیریان

    رشته دعاخوانی خواهران:۱- سیده زهرا عقیلی ۲- لیلا علی نژاد ۳- فاطمه پور محمدی

    رشته حفظ کل بزرگسال:۱- مهناز اکبر دوست ۲- رقیه کیمیا جو۳- زهرا یحیی زاده

    رشته ترتیل خواهران:۱- هانیه کریمی خوشحال ۲- کبری پور خادم ۳-صفورا عطا بخش

    رشته حفظ ۲۰ جز خواهران:۱- میترا کوهپیما۲- عادله آقا پور

    رشته حفظ ۵ جز خواهران:۱- فرزانه ارجمند ۲-سپیده کاظمیان ۳- سمیه نظری

     

     

     

    مطالب مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *